Strona główna » Nowinki ze świata » Podgląd tematu
Google zapowiada rewolucję w branży gier, do firmy dołącza Jade Raymond - komentarze

Offline
Lucas-AT //grupa Stara Gwardia » [ Hamster\'s Creed (exp. 7484 / 10800) lvl 13 ]0 kudos
Cytat: dabi132
Może stworzą nowy sklep i będzie jeszcze gorzej zapchany gównianymi gierkami niż Steam, patrząc na zawartość Google Play.

Przez to rozdrobnienie rynku za chwilę będziemy patrzeć jak te platformy upadają. W przypadku branży filmów widać to najlepiej - Netflix, Amazon Prime Video, HBO Go i zaraz ma Apple ponoć wejść. Każda platforma ma swoje ekskluzywne filmy, jak Netflix np. Stranger Things, a Amazon nowe odcinki The Walking Dead. A więc teraz by wszystko oglądać trzeba opłacać 5 abonamentów. Firmy same przez to napędzą z powrotem piractwo. W przypadku gier zmierza to do tego samego - Gold, Game Pass, PS Now, zaraz Google i Amazon także, jeśli wierzyć plotkom... Niemniej ci dwaj ostatni raczej nie zaoferują ekskluzywnych gier, więc zostaną tylko dodatkiem na rynku.

Offline
Dirian //grupa MiastoGier.pl » [ Redaktor ]0 kudos
Cytat: Lucas-AT
A więc teraz by wszystko oglądać trzeba opłacać 5 abonamentów. Firmy same przez to napędzą z powrotem piractwo.

Też mi się wydaje, że za jakiś czas to się obróci przeciwko tym platformom. Ale z drugiej strony jaka jest alternatywa? Ja płacę obecnie za Spotify i Netflixa na pół ze znajomymi, ale to już ok 40 zł idzie co miesiąc. Jakbym miał jeszcze dorzucić 2 kolejne platformy (np. jakieś Origin Access czy innego Xbox Game Pass) i regularnie opłacać, to robi się mało przyjemna sumka która co miesiąc ubywa z konta. A przecież są jeszcze opłaty za telefon, internet, telewizję...

Liczba czytelników: 463397, z czego dziś dołączyło: 10.
Czytelnicy założyli 47005 wątków oraz napisali 640393 postów.