Strona główna » Nowinki ze świata » Podgląd tematu
Kolejne Mass Effect może kontynuować wątki Mass Effect 3 albo Andromedy - komentarzeOffline
Bubtownik //grupa Wojownicy RPG » [ Paladyn (exp. 541 / 800) lvl 8 ]0 kudos
Fakt Andromeda była niewypałem. Grą z potencjałem ale podziurawiona jak ser szwajcarski. Dziur fabularnych tam więcej niż w kosmosie dziur czarnych i właśnie dlatego chciałbym, aby powstała Andromeda 2 i dała odpowiedzi na wiele, wiele pytań. Bo nie oszukujmy się, część wątków była pod DLC, ale lwia część została niedokończona właśnie ze względu na kolejną część. A że stało się jak się stało i teraz trzeba będzie pewnie sporo poczekać. Mimo iż byłem cholernie mocno zawiedziony nowym Mass Effectem to dałbym marce drugą szansę. Mass Effect na zawsze pozostanie w moim sercu i czekam na kontynuacje w stylu trylogii, a przede wszystkim z takim niesamowitym klimatem.


Kontynuacje wątków z ME3? Przecież tam nie ma co kontynuować. Wiadomo jak zakończyła się wojna ze Żniwiażami. To rozdział zamknięty i wolałbym aby tego nikt nie rozdrapywał. Niech legenda Sheparda trwa ;)

Offline
shuwar //grupa Wojownicy RPG » [ Obywatel 2014 i 2018 ]0 kudos
Zgadzam się z przedmówcą - ME trylogia, to rzecz święta i niech ją zostawią tak jak jest. No chyba, że spróbują zrobić grę z fabułą dziejącą się przed ME1 (Wojna pierwszego kontaktu? Historia odkrycia przez ludzkość pozostałości po Proteanach na Marsie, spotkanie z innymi rasami, okdrycie Przekaźnika Masy?)

Andromeda - to jest skarbnica dalszych wątków. Nie traktuję tego jako grę z dziurawą fabułą. Nie dało się upchnąć tam wszystkiego, to miał być taki zalążek nowej przygody.

No przygarnąłbym nową Andromedę, nie powiem. Ale czy ja będę nadal grał zanim nowy ME ujrzy światło dzienne? Kiedy się można tego spodziewać? Za 5 lat? Jeśli ruszą z pracami tuż po Athemie (a raczej tak nie będzie, to pierwszeństwo ma Dragon Age), to raczej taki czas nas dzieli.

Offline
kobbold //grupa Growi Bohaterowie » [ Master Chief (exp. 1774 / 3200) lvl 10 ]0 kudos
"Moglibyśmy kontynuować wątki, jakie zapoczątkowaliśmy w Andromedzie albo wątki z Mass Effect 3. Jest mnóstwo tematów, które da się rozwinąć".
Czyli nie mają pomysłu jak ugryźć to uniwersum... z taką "wizją" rozwoju będzie kupa.

Offline
shuwar //grupa Wojownicy RPG » [ Obywatel 2014 i 2018 ]0 kudos
Cytat: kobbold
Czyli nie mają pomysłu jak ugryźć to uniwersum... z taką "wizją" rozwoju będzie kupa.
. Myślę, że nie o to chodzi. Jest tyle możliwości, że trudno się zdecydować którą drogą pójść.

Pokusiłbym się nawet na stwierdzenie, że można by z tego zrobić dwie w miarę odrębne linie gier - przed i po żniwiarzach (w Andromedzie).

Liczba czytelników: 475987, z czego dziś dołączyło: 3.
Czytelnicy założyli 54210 wątków oraz napisali 677386 postów.