Strona główna » Nowinki ze świata » Podgląd tematu
Grand Theft Auto VI z akcją w Vice City i Ameryce Południowej? - komentarze

Offline
kobbold //grupa Growi Bohaterowie » [ Batman (exp. 1493 / 1600) lvl 9 ]0 kudos
Cytat: MicMus123456789
Cokolwiek wymyślą dopóki będzie singiel w GTA dam im zarobić Dumny

A ja nie. Odbiłem się od V, a GTA Online ma więcej minusów niż plusów. Jak dla mnie zmarnowane pieniądze i myślę, że na V definitywnie zakończę przygodę z tą serią.

Offline
Lucas-AT //grupa Stara Gwardia » [ Hamster\'s Creed (exp. 7865 / 10800) lvl 13 ]0 kudos
Przy GTA V Rockstar podniosło poprzeczkę tak wysoko, że trudno ją będzie im przeskoczyć. Trudno mi jednak uwierzyć w dwa miejsca akcji, bo będzie się to kłócić z ideą sandboksa i GTA Online (gdzie wszyscy gracze są na jednej mapie). W Driverach wybierało się miasta w menu, ale takie rozwiązanie już dawno umarło. W używanie lotnisk do teleportacji też nie wierzę, bo w praktyce wyjdzie to słabo. Chętniej bym ujrzał - wzorem GTA San Andreas - cały stan z Vice City i dwoma innymi miastami.

Jeśli gra zadebiutuje w 2021-2022 roku, to ciekawi mnie, czy trafi jeszcze na PS4 i X1, czy już na konsole następnej generacji, które pojawią się prawdopodobnie w 2020 roku. Z jednej strony wątpię by Rockstar porzuciło wówczas jakieś 170 mln posiadaczy obecnych maszyn na rzecz małej jeszcze bazy PS5 i kolejnego Xboksa, ale wtedy zobaczymy ogromny skok jakościowy pomiędzy X1 a PS5. GTA jeszcze nigdy nie było tak podzielone na 'gorsze' i 'lepsze' w dniu premiery i nie chciałbym czegoś takiego widzieć. X1 (i zwykłe PS4) siłą rzeczy będą wspólnym mianownikiem i mogą ograniczać Rockstar u podstaw projektowania mapy. Ale może to i lepiej jak mniej czasu poświęcą na rozwój technologii, a więcej na sam gameplay. Pamiętamy przecież jakim krokiem w tył było GTA IV względem San Andreas.

Sporo jeszcze niestety poczekamy. Gdzie czasy PS2, kiedy to w trakcie jednej generacji otrzymaliśmy aż 3 części GTA. ;/

Offline
Lucas-AT //grupa Stara Gwardia » [ Hamster\'s Creed (exp. 7865 / 10800) lvl 13 ]0 kudos
Cytat: shuwar
Może podróż między miastami uda im się jakoś sprytnie rozwiązać (coś jak dwa samodzielne dedykowane serwery multi, podróż powodowałaby przełączenie się między nimi).

W GTA Online jest otoczka fabularna - nie są to puste aktywności, więc ciężko by było wytłumaczyć takie skakanie pomiędzy miastami. Drugie musiałoby się odblokować wraz z postępem, tak jak w singlu, ale mając na uwadze wieloletnie dodawanie zawartości, zrobienie tego tak, by miało ręce i nogi będzie trudne. Przy GTA V zaskoczyli wszystkich trzema bohaterami, więc mogą i znów nas czymś zaskoczyć. Rio de Janeiro w Driverze 2 miało świetny klimat, więc chętnie bym je ujrzał w nowym GTA.

Ostatecznie może się okazać, że Amerykę Południową zwiedzimy tylko w kilku misjach w zamkniętej lokacji, tak jak North Yankton w GTA V i podejrzewam, że tak właśnie będzie.

Liczba czytelników: 468354, z czego dziś dołączyło: 0.
Czytelnicy założyli 48598 wątków oraz napisali 649844 postów.