Strona główna » Nowinki ze świata » Podgląd tematu
Marka Prince Of Persia powróci? Deweloperzy robią, co mogą! - komentarze

Offline
PantaRhei //grupa PSN Players » [ Chłop (exp. 19 / 20) lvl 2 ]0 kudos
Ciekawe - zwłaszcza, że od kilku dni zacząłem ogrywać cel-shadingową część na PS3, która z jednej strony ładnie się prezentuje (chociaż zupełnie inaczej w stosunku do tego, do czego mogliśmy się przyzwyczaić biorąc na tapetę poprzednie części), a z drugiej - irytuje faktem, że to jedno wielkie, czasem irytujące i nużące QTE, gdzie akrobatyka to wciskanie w odpowiednim momencie przycisków, nawet bez używania gałki odpowiedniej za kierunek poruszania się, która paradoksalnie - więcej potrafi zaszkodzić w takich momentach, niż pomóc.

Mam nadzieję, że jeśli dojdzie do powstania nowej części, będzie ona diablo grywalna i będzie czerpać z tego, co w serii było najlepsze.
Jakoś nie przepadam za serią Assassin's Creed i tym, co Ubisoft z nią robi. Na myśl od razu przychodzi Call of Duty i strzelanie kolejnymi częściami, jak z karabinu. Mam nadzieję, że kiedyś się przemogę i przejdę choć jedną część "Asasyna", ale na chwilę obecną jestem zniesmaczony działaniami Ubisoft. Pozostaje trzymać kciuki za Prince of Persia - wierzę, że mogłoby z tego wyjść coś fajnego.Offline
IgI123 //grupa Growi Bohaterowie » [ Tommy Vercetti (exp. 17276 / 24300) lvl 15 ]0 kudos
Nie jestem może fanem serii, za świetną uważam jedynie Duszę Wojownika, ale wszystkie inne części przeszedłem i bawiłem się dobrze. Tak czy inaczej, powrót marki byłby super, ale obawiam się że byłby to sandbox, jak to dzisiaj jest popularne.

Liczba czytelników: 471976, z czego dziś dołączyło: 0.
Czytelnicy założyli 50358 wątków oraz napisali 658771 postów.