Strona główna » Nowinki ze świata » Podgląd tematu
Jerzy Janowicz dewastuje sprzęt po przegranej w Counter-Strike: Global Offensive - komentarze

Offline
remik1976 //grupa Akademia Morderców » [ Szef Akademii (exp. 15790 / 16200) lvl 14 ]1 kudos
Ten człowiek nie jest sportowcem i nigdy nim nie był co już kilka razy udowodnił z tą akcją włącznie. Sportowcy potrafią przegrywać... on nie. To co teraz zrobił kwalifikuje go do leczenia psychiatrycznego i pokazuje, że z każdą kolejną przegraną jest coraz gorzej. Ma jakiś syndrom rozkapryszonego dziecka, które miało swoich rodziców na każde skinienie palca. Jest już dorosły, a nadal zachowuje się jak dziecko w piaskownicy, któremu ktoś zabrał łopatkę. Niech lepiej zostawi gry, bo tylko psuje opinie normalnym graczom. Po za tym gry to zabawa dla dużych dzieci, a on jeszcze do tego nie dorósł.Offline
remik1976 //grupa Akademia Morderców » [ Szef Akademii (exp. 15790 / 16200) lvl 14 ]0 kudos
Cytat: shuwar
Oj tam... Ritchie'go Blackmore'a z Deep Purple też stać było by na każdym koncercie rozpieprzyć kilka Fenderów Stratocaster'ów, o których niejeden w Polsce mógł co najwyżej pomarzyć. Kto bogatemu zabroni.


Jest ogromna różnica w rozwalaniu czegoś , bo cię na to stać, a rozwalaniem czegoś bo nie panujesz nad sobą.

Offline
Uxon //grupa Stowarzyszenie Płatnych Morderców » [ Kuba Rozpruwacz (exp. 7057 / 7200) lvl 12 ]0 kudos
Na korcie prosty i jednowymiarowy, w życiu jeszcze prostszy. Nigdy niczego poważnego nie wygra. Głowa nie nadąża za perfekcyjnym ciałem, wprost stworzonym do tenisa. Gość ma wszystko, a sukcesywnie się tego pozbywa. Spektakularnie marnowany talent przez samego siebie i z pewnością jedno z największych rozczarowań w historii polskiego sportu. Niedługo będzie tę klawiaturę sklejał taśmą. Bo nowa kosztuje.

Liczba czytelników: 474731, z czego dziś dołączyło: 4.
Czytelnicy założyli 52357 wątków oraz napisali 669157 postów.