Strona główna » Nowinki ze świata » Podgląd tematu

Legacy of Kain: Blood Omen 2 (PC)

ObserwujMam (85)Gram (20)Ukończone (17)Kupię (2)

Crystal Dynamics myśli o powrocie kultowego Soul Reaver? - komentarzeOffline
geass //grupa Growi Bohaterowie » [ Batman (exp. 1340 / 1600) lvl 9 ]0 kudos
Mnie by nawet wystarczył jakiś wybitny remaster, z tą samą fabuła, tymi samymi dialogami i głosami, jedynie z bardzo odświeżoną grafiką i poprawionym sterowaniem. Zwłaszcza w Defiance były problemy, bo tam już kamera była ""nietykalna" . Reszta gry była wybitna i seria Legacy of Kain to jak dla mnie jedyna seria za którą byłbym w stanie wydać swoje pieniądze żeby znów móc sobie pobiegać Razielem Uśmiech

Offline
pawelecki96 //grupa Wojownicy RPG » [ Postowy Huragan (exp. 2354 / 3200) lvl 10 ]0 kudos
Za nowe Legacy of Kain dałbym się pociąć. Dead Sun było mocnym odejściem od konwencji starej serii, ale z drugiej strony nie musiało być złe, jedynie świeże. Gdyby CD zapowiedzieli kolejnego Soul Reavera, byłbym przeszczęśliwy. Ta historia do dziś jest jedną z lepszych.

Offline
Lucas-AT //grupa Stara Gwardia » [ Hamster\'s Creed (exp. 9154 / 10800) lvl 13 ]0 kudos
Chętnie bym zobaczył nowe Legacy of Kain z rąk From Software. Moim zdaniem Dark Souls to duchowy wnuk Soul Reavera. Klimat obu gier jest bardzo podobny.

Soul Reaver to kult i ideał. Arcydzieło. Piękne czasy PSX-a. Może dwa albo trzy studia dziś są w stanie w teorii przywrócić tej marce chwałę.

Offline
JackieR3 //grupa Stowarzyszenie Płatnych Morderców » [ Obywatel 2015 ]0 kudos
Cytat: Materdea
Reanimacja trupa nie może się powieść vide Half-Life 3 (nie liczę już na premierę) i Duke Nukem Forever.

Ano z tymi trupami różnie bywa,czasem reanimacja się udaje.Deus Ex :Bunt Ludzkości to udana pozycja ,podobno MaxPayne 3 (nie grałem) też daje radę.
Ale przyznam że do takich powrotów po latach jestem równierz sceptycznie nastawiony.Nie tęsknię np.za nowym Gothikiem.Lepiej świętości nie ruszać. Puszcza oko

Liczba czytelników: 475340, z czego dziś dołączyło: 1.
Czytelnicy założyli 53185 wątków oraz napisali 673228 postów.