Strona główna » Nowinki ze świata » Podgląd tematu
Masz Far Cry 4 w wersji cyfrowej? Możesz ją stracić! - komentarze

Offline
petrucci109 //grupa Wojownicy RPG » [ Postowy Huragan (exp. 1931 / 3200) lvl 10 ]0 kudos
I oczywiście po dupie dostaną bogu ducha winni gracze. Jeśli ktoś kupuje cyfrową wersję gry w jakimś sklepie to skąd ma wiedzieć, że nie jest ona do końca legalna? Powinni się jakoś dogadać z tymi sklepami, które sprzedawały to na lewo, a nie karać ludzi, którzy ich grę nota bene jednak kupili...
Na szczęście nie jestem fanem gier Ubisoftu, więc mnie ten problem nie dotyczy ale jak ktoś ma taka wersję to współczuję. Ja bym się wku..... zdenerwował ;)

Offline
agresor90a //grupa Wojownicy RPG » [ Suweren (exp. 179 / 200) lvl 6 ]0 kudos
Cytat: petrucci109
I oczywiście po dupie dostaną bogu ducha winni gracze. Jeśli ktoś kupuje cyfrową wersję gry w jakimś sklepie to skąd ma wiedzieć, że nie jest ona do końca legalna? Powinni się jakoś dogadać z tymi sklepami, które sprzedawały to na lewo, a nie karać ludzi, którzy ich grę nota bene jednak kupili...
Na szczęście nie jestem fanem gier Ubisoftu, więc mnie ten problem nie dotyczy ale jak ktoś ma taka wersję to współczuję. Ja bym się wku..... zdenerwował ;)


Prawdopodobnie jeśli tak zrobią pieniądze zostaną zwrócone tak działa g2a u nich łatwo o zwrot pieniędzy Uśmiech
Ale moim zdaniem kupowanie kluczy z automatu przez allegro to totalna głupota nigdy nie wiadomo z kąt pochodzą

Offline
geass //grupa Growi Bohaterowie » [ Batman (exp. 1196 / 1600) lvl 9 ]0 kudos
Moim zdaniem to zwykłe złodziejstwo ze strony ubisoftu. Nie od dziś wiadomo, że (pal licho w jakichś Niemczech czy gdzieś tam) w Polsce ludzie kombinują żeby mieć daną rzecz (np. grę) jak najtaniej bo wiadomo jak u nas z zarobkami. Istnieją jakieś tam różne sklepy sprzedające klucze, której jednak pasują do Uplaya. A jeśli pasują i przechodzą to dla mnie są oryginalne.
Jeśli jakiekolwiek klucze są/były skądś kradzione to jak dla mnie Ubisoft powinien mieć listę kluczy które zostały skradzione i je po prostu zablokować tak aby nie można było ich uaktywnić. Jeśli mają problem, że klucze pochodzą nie wiem... z Rosji, Tajlandii czy księżyca to niech sobie wprowadzą blokady regionalne jak na Steamie.
Skądś te klucze mają. Nawet jeśli sprzedają je z pudełek, bez opakowania i płyty to skądś te pudełka musieli zakupić wcześniej. Więc ja tu jakiegoś problemu specjalnego nie widzę. Być może jest jakiś regulamin co nie pozwala na takie praktyki (bo kto tam czyta licencje przy instalacji gier?) w każdym razie nie powinno mieć miejsca usuwanie takich gier.
Kolejny raz ludzie są karani za to że nie chcieli być piratami. Kolejni raz ci którzy pobrali, np. owego Far Crya 4 z torrentów śmieją się i dalej mogą się cieszyć tytułem Ubisoftu, a Ci którzy bądź co bądź grę zakupili, nie mogą w nią zagrać.
Moim zdaniem Ubisoft sobie strzela w stopę. Najpierw afera z Watch Dogsami, później coś tam było z Herosami, Assassin's Creed Bugitty był jeszcze po drodze a teraz jeszcze to.

Offline
lukasrada //grupa Wojownicy RPG » [ Pomiot (exp. 268 / 400) lvl 7 ]0 kudos
Raczej chodzi tu o to że niektóre sklepy mogły kupić te kody od ubi albo w sklepie normalnym a potem sprzedawać u siebie z zyskiem. Tak jak to jest w przypadku supermarketów i małych sklepików. Jak jest promocja to ktoś kupuje w supermarkecie całe wózki towaru a potem sprzedaje u siebie nieco drożej. Takie są przynajmniej moje domysły bo raczej ubi jest pazerny ale nie na tyle głupi żeby strzelać sobie samobóje. Assassin 4, FC 3 i inne produkcje były świetne, FC4 z tego co widziałem na filmach też ale ostatnio martwi mnie Ubisoft... ehh ciągle tylko kasa kasa kasa... Unity miał być czymś nowym, świeżym ale gdzieś nawalili z pośpiechu. Dlaczego? Dla kasy. Teraz kasują FC pewnie też, aby nie tracić kasy w jakikolwiek sposób... Chyba firma się sypie Smutny Jeśli tak to szkoda, bo to dobra firma była Smutny .

Offline
dabi132 //grupa Stowarzyszenie Płatnych Morderców » [ Lord Sith (exp. 11219 / 16200) lvl 14 ]0 kudos
Na domiar złego sam Ubisoft nie informuje graczy z jakich sklepów można korzystać aby legalnie kupić gry. Usuwają gry, bo tak im się podoba i tyle. a przecież nawet jak ktoś kupił od kogoś taniej, to osoba lub sklep rozprowadzający klucze wcześniej zapłaciła Ubisoftowi za za grę, bo przecież nie wykradła ich z bazy kluczy. To jest ewidentnie skok na kasę, żeby jeszcze raz wyciągnąc forsę od graczy, tym razem kupujących w sklepie Ubishopie za ich ceny z kosmosu.

Offline
Fox46 //grupa Wojownicy RPG » [ Czempion (exp. 148593 / 8388600) lvl 20 ]0 kudos
Ubisoft chce by ich klucze były kupowane w tandetnym Upleyu, do tego jak kupimy gdzieś indziej taniej to nam usuną grę no nieciekawa sytuacja, dają dosłownie do zrozumienia że boją się konkurencji i nie potrafią stawić jej czoła. To takie tuchowskie posunięcie ze strony ubisoftu.

Liczba czytelników: 471195, z czego dziś dołączyło: 0.
Czytelnicy założyli 49811 wątków oraz napisali 655239 postów.