Strona główna » Nowinki ze świata » Podgląd tematu
Beyond Good & Evil 2 wreszcie oficjalnie potwierdzone! - komentarzeOffline
PabloMG //grupa Stowarzyszenie Płatnych Morderców » [ El Mariachi (exp. 885 / 1600) lvl 9 ]0 kudos
Do czasu Assassin Creed 1 Ubisoft wydawał dobre gry a obecnie wykańcza znane marki patrząc co zrobił z Heroes of Might and Magic (z chęci zysku Heores 6 wyszedł słabo) jakoś się nie spodziewam dobrej kontynuacji po Beyond Good & Evil 2.

Offline
andzej157 //grupa Stowarzyszenie Płatnych Morderców » [ Chev Chelios (exp. 361 / 400) lvl 7 ]0 kudos
MYŚLAŁEM ŻE TEGO NIE DOŻYJĘ, MATKO KOCHANA MARZENIA SIĘ SPEŁNIAJĄ JESTEM NAJSZCZĘŚLIWSZYM CZŁOWIEK NA ŚWIECIE WSZYSTKO WOKÓŁ MNIE STAŁO SIĘ PRZYJAZNE I KOLOROWE. Przepraszam musiałem z capsem: Beyond good & evil była pierwszą grą w jaką zagrałem na pc i równocześnie ma swoje honorowe miejsce z mojej pamięci.
A do was forumowe niedowiarki: ta gra to będzie istny roz%@%^@$dol.

Offline
Fox46 //grupa Wojownicy RPG » [ Czempion (exp. 149596 / 8388600) lvl 20 ]0 kudos
Beyond Good & Evil 2 to chyba jedyna marka Ubisoftu która wróci do łask ubisoftu po 11 latach!!. Teraz zasadnicze pytanie w sumie dwa.
1. Czy olali w 2003 roku tworzenie kontynuacji za sprawą kiepskiej sprzedaży (co jest jest mało prawdo podobne bo gra się dobrze sprzedała i została okrzyknięta mianem najlepszej gierki przygodowej na szósta generację )
2. Olano markę na rzecz innych serii zupełnie jak Prince of Persia

Druga strona medalu jest taka że Ubisoft już nie jest taką firmą jaką była 11 lat temu, choć nie ma co ukrywać ze jest to zaskoczenie, że ubisoft chce wrócić do marki który nie żeruje na pomysłach Assasynach i splintercelach.

Liczba czytelników: 473874, z czego dziś dołączyło: 0.
Czytelnicy założyli 51691 wątków oraz napisali 666432 postów.