Strona główna » Nowinki ze świata » Podgląd tematu
Crytek ma kłopoty finansowe? - komentarze

Offline
PabloMG //grupa Stowarzyszenie Płatnych Morderców » [ El Mariachi (exp. 810 / 1600) lvl 9 ]0 kudos
Problemy finansowe jakoś nie dziwią Crysis 3 nie był tak dobry w porównaniu do poprzednich odsłon, tak patrzę na Ryse: Son of Rome nie zbyt dobre rozwiązanie wydawać grę tylko na jedną platformę może się równać z niską sprzedażą gry. Cry Engine nigdy nie będzie popularny tak jak Unreal Engine ze względu na mało przyjazny język programowania dla twórców gier.

Offline
Fox46 //grupa Wojownicy RPG » [ Czempion (exp. 148091 / 8388600) lvl 20 ]0 kudos
Crysis 3 i 2 były przecież o wiele gorsze od Crysisa pierwszego więc one tez przyczyniły się do wrzucenia tej cegiełki. Ryse nie tyle co jedna platforma co bardzo średni EX z QTE co jest największą bolączką tej gry.

Po prostu Crytek na No1 stawia GRAFIKĘ!!, co według mnie jest idiotycznym posunięciem, bo CRYSIS 3 i RYSE udowodniło tym samym że Grafika to nie wszystko inne elementy też się liczą, z tym że te inne elementy Crytek olał totalnie. Jedyny taki tytuł po latach który całkiem całkiem się prezentuję nie tylko pod względem graficznym (wow jakaś nowość) jest właśnie nowy Homefront: The Revolution. Tutaj widać że nie tylko Grafika odgrywa główne skrzypce jak w przypadku CRYSISA 3 czy RYSE, ale również istotny gameplay który ma jakiś sens (a był po prostu nudny w takim RYSE).

No zobaczymy jak to będzie jeszcze. Czas pokaże...........

Offline
KreTsky //grupa Wojownicy RPG » [ Mistrz Golemów (exp. 4427 / 4800) lvl 11 ]0 kudos
Ryse zawiodlo po pierwszych prezentacjach i wyszedl z tego slaby ex, a te wlasnie gry powinny wymiatac. Crysis do mnie nie trafial, ale podobno ludziom sie podobalo.

Jezeli nowy Homefront nie bedzie tak fajny, jak prezentowal sie na gameplayach, to jedynie mikroplatnosci w MOBAch ich beda ratowac.

Offline
Fox46 //grupa Wojownicy RPG » [ Czempion (exp. 148091 / 8388600) lvl 20 ]0 kudos
Właśnie tu jest cały paradoks gier.... recenzje na ocenie 9/10 to nie wszystko bo z tego co pamiętam C3 dostał; kilka dziewiątek, ale co z tego skoro gra słabo się sprzedała. Podobnie jak Crysis 2 w którym multi już praktycznie umierało po roku po jego premierze.

Liczba czytelników: 468859, z czego dziś dołączyło: 1.
Czytelnicy założyli 48752 wątków oraz napisali 650576 postów.