Strona główna » Nowinki ze świata » Podgląd tematu
Obecne Assassin's Creed ma już zakończenie, ale wcale nie oznacza ono końca serii - komentarze

Offline
OgnistyNatsu //grupa Wojownicy RPG » [ Suweren (exp. 126 / 200) lvl 6 ]0 kudos
Cytat: kehciu
Ja mam kilka takich wizji dotyczących miejsca kolejnego AC, a mianowicie: Dziki zachód, realia I lub II wojny światowej, starożytna Japonia bądź starożytny Egipt. Podejrzewam, że już niedługo Ubisoft nas wszystkich wtajemniczy.Popieram przedmówcę też z chęcią zobaczył bym Starożytną Japonię gdzie nasz bohater był by samurajem bądź Egipt, bo ci templariusze już mi się znudzili.

Offline
derm //grupa Stowarzyszenie Płatnych Morderców » [ Chev Chelios (exp. 356 / 400) lvl 7 ]0 kudos
Cytat: kehciu
Ja mam kilka takich wizji dotyczących miejsca kolejnego AC, a mianowicie: Dziki zachód, realia I lub II wojny światowej, starożytna Japonia bądź starożytny Egipt. Podejrzewam, że już niedługo Ubisoft nas wszystkich wtajemniczy.


Dziki Zachód i II WŚ jak najbardziej ale starożytny Egipt a tym bardziej Japonia to już nie bardzo.Fabuła tej gry opiera się na odwiecznej walce Templariuszy i Asasynów a w kraju faraonów czy w starożytnej Japonii nie wiem co mieliby szukać.Zakon Templariuszy został założony dużo później więc Ubisoft wyjeżdżając z takim pomysłem mocno wygłupiłby się Uśmiech

Offline
Fox46 //grupa Wojownicy RPG » [ Czempion (exp. 148425 / 8388600) lvl 20 ]0 kudos
To samo tyczy się drugiej wony światowej nie miała by prawa bytu taka gra ogólnie powinni zakończyć markę AC a już bodajże był nagłówek takiego newsa kiedyś.

PS: Nie okłamujmy się AC tak szybko się nie zakończy, Historia Desmonda się zakończyła w trójce a mimo to powstał AC IV tak samo będzie z AC V czy AC VI,AC VII,VIII i tak do usranej śmierci aż seria nie zacznie przynosić zysków. Mnie się AC przejadł a jak już widzę takiego newsa, to już tym bardziej tracę nadzieje że nie odpuszczą tej serii tak łatwo.

A co niektórych to naprawdę za bardzo wyobraźnia ponosi, serio Egipt, dziki zachód , II wojna światowa ?? przecież to się kupy pupy nie trzyma.

Offline
Rogi2 //grupa Stowarzyszenie Płatnych Morderców » [ Ahmed Terrorysta (exp. 475 / 800) lvl 8 ]0 kudos
Popieram wcześniejsze pomysły ale można by jeszcze dodać Atlantydę ( pasuje do wątku TYCH KTÓRZY BYLI PRZED NAMI ) a co do wątku assassynów i templariuszy to już w jedynce mówili , że ten konflikt istniał przed tymi organizacjami i będzie istniał po nich więc można powiedzieć ewentualnie , że to właśnie starożytniejsze odpowiedniki tych organizacji w wypadku Japonii i Egiptu.

Offline
Fox46 //grupa Wojownicy RPG » [ Czempion (exp. 148425 / 8388600) lvl 20 ]0 kudos
Ja bym od siebie dołożył erę kamienia łupanego , jak pierwszy człowiek wykuł na kamieniu znaczek Assasynów to byłby świetny początek na powstanie już Assassynów. Wtedy mogli by już być w każdej epoce..... no co.

TOPIC: Dajcie pokój ludzie Szczęśliwy co niektórzy nie mogli by tu pisać scenariuszy do gier, bo chyba zaraz by lądowały na półkach z grami za 19,99zł.

Offline
MicMus123456789 //grupa Wojownicy RPG » [ Obywatel 2011 ]0 kudos
Nie wiem gdzie zmierza seria, ale jedno wiem napewno, póki będzie wychodzić AC na PC będę kupować Dumny Choć mam wrażenie, że jeśli uniwersum ciągle będzie używane jeśli można tak powiedzieć to skończy się na tym, że przebrniemy przez wszystkie możliwe okresy i czasu Dumny

Liczba czytelników: 470654, z czego dziś dołączyło: 3.
Czytelnicy założyli 49515 wątków oraz napisali 654297 postów.