Strona główna » Nowinki ze świata » Podgląd tematu
Mafia III dopiero na kolejnej generacji konsol? - komentarze

Offline
denilson //grupa Akademia Morderców » [ Szef Akademii (exp. 16301 / 24300) lvl 15 ]0 kudos
Cytat: roxa175
Ja również jeszcze nawet w jedynkę nie grałam, ale widzę, że mam dużo czasu na nadrabianie zaległości i pewnie zdąrze do czasu powstania 3 Dumny

Obecnie granie w pierwszą część to walka z samym sobą w kwestii samego sterowania. Kiedyś było dobre, teraz jest bardzo toporne.

Offline
denilson //grupa Akademia Morderców » [ Szef Akademii (exp. 16301 / 24300) lvl 15 ]0 kudos
Cytat: Daerdin
Nie zdziwię się, jeśli faktycznie tak będzie, ale nawet jestem za taką decyzją. Mafia II była bardzo dobrą grą, ale jednak okazała się zawodem. Mam nadzieję, że Mafia III będzie sandboxem z krwi i kości.

Mafia II stawiała większy nacisk na wątek fabularny z pominięciem pełnoprawnej eksploracji miasta. Mam nadzieję, że następczyni będzie równie dobra co poprzednia i da możliwość odkrywania świata jak w serii GTA.

Offline
kafel123full //grupa Mieszczanie » [ Czeladnik (exp. 541 / 1000) lvl 9 ]0 kudos
Jeśli będą szli w tym kierunku co z dwójką, to ja dziękuję postoję. Dwójka to ledwo cień jedynki. Scenariusz napisany na kolanie, brak czegokolwiek co by tak wciągało jak jedynka. Wszyscy teraz ulegli zbiorowemu orgazmowi i z uporem maniaka chcą zrobić grafikę jeszcze bardziej realną od tej realnej. Ja się pytam: po co? Niech się lepiej wezmą za napisanie porządnego scenariusza, a nie głupoty z grafiką. Jak nędzna rozgrywka/fabuła/sterowanie to i "złota" grafika nie pomoże w męczeniu się z taką grą. Zresztą z autopsji wynika, że w prehistorii czyli latach wcześniejszych były na prawdę wspaniałe gry które nie powalały grafiką, ale miały wspaniałe scenariusze i mimo brzydoty zachwycały. Brać przykład z prehistorii, a nie walić głową o ścianę.

Liczba czytelników: 466537, z czego dziś dołączyło: 2.
Czytelnicy założyli 48196 wątków oraz napisali 647767 postów.