Strona główna » Programy » Podgląd tematu
Szlag mnie jasny zaraz trafi/ GoG Galaxy.

Offline
Bubtownik //grupa Wojownicy RPG » [ Pomiot (exp. 376 / 400) lvl 7 ]0 kudos
Tak jak w temacie. Zaraz mnie coś trafi z tą platformą. Otóż musiałem zrobić reinstal systemu i chciałem zainstalować W3, aby sobie pograć. Z racji tego, że lubię achivmenty i jak mi nalicza czas gry to korzystam z tej felernej platformy. Cały czas miałem z nią problemy jak dodawałem do niej gry i z niej korzystałem. Otóż zainstalowałem Wiedźmina GOTY w wersji 1.30 i GoG powinien zainstalować łatkę 1.31 jak robił zawsze. Robił to z oporami ale po pewnym czasie, albo po paru sztuczkach robił to. Teraz kiedy wyskakuje, że jest aktualizacja do gry to sprawdza pliki po czym wyskakuje pasek pobierania...38GB Cenzura Dlaczego ta idiotyczna platforma chce mi pobrać całą grę jak ma ją na dysku w zasięgu wirtualnej ręki? Próbowałem reinstalować GoG'a, Wiedźmina, zmieniałem partycję i nic dalej chce mi pobrać grę. Ręcznie łatki zainstalować nie mogę bo wyskakuje błąd, że nie odnaleziono gry. Macie też z tym jakieś problemy i czy wiecie jak to rozwiązać bo już nie mam sił?

Offline
Bubtownik //grupa Wojownicy RPG » [ Pomiot (exp. 376 / 400) lvl 7 ]0 kudos
Akurat Steam czy pochodne (Uplay, Origin) nie stwarza mi absolutnie żadnych problemów od 7 albo i więcej lat. Gry instalują się poprzez te platformy i nie ma z nimi problemu, a na GoG'u, aby wszystko było ok to trzeba się namęczyć i napocić bo ta platforma o ile ma potencjał to jest tak cholernie niedopracowana, że czasami się zastanawiam czy to nie jest beta.

Aaa TheCerbis dla jasności nie chodzi mi o serwis, który jest b.dobry, ale tylko o platformę. No nic spróbuje to pobrać bo póki co próbowałem już wszystkiego. Jak mi się pobierze to powiem co i jak.

Liczba czytelników: 465632, z czego dziś dołączyło: 1.
Czytelnicy założyli 47938 wątków oraz napisali 646258 postów.