Fragment recenzji gracza:


Jeśli chodzi o wygląd, wygląda bardzo fajnie, nie mam jakiegoś potwora może w domu, ale uciągnął tę grę na ultra w full hd i wyglądało to bardzo fajnie, ale nie o wyglądzie tutaj...klimacik metrowski- jest. wygląd metrowski- jest (słabiutkie animacje postaci) fajne strzelanie- jestmam zastrzerzenia co do długości...wydaje mi się że gra zajmuje kilka godzin, bliżej 5  niż 10 :) a gdyby móc przeklikać te wszystkie momenty gadane to byłoby może z 4?? takie mam wrażenie, gra się bardzo szybko skończyła..sama końcówka....jakaś taka mocno przyspieszona, grasz sobie, poznajesz nowe mapy, skaczemy po mapach dzięki temu jest urozmaicenie, i pustynia....tak pustynia, i zima i podziemia i bagna..także tutaj jest ok, i każda lokacja wygląda super, mi ostatnia przypadła do gustu...zimowa..wygląda super...ale tak nagle się gra kończy, jakby ktoś wyciął drugie tyle gry i nagle..już....jesteście w miejscu którego szukaliście ;) za to duży minus no i te animacje postaci..ech, brzydkie...ale ogólnie...
Gracz bartoszkopikowski@wp.pl o Metro: Exodus (PC) - komentarze

Offline
TheCerbis //grupa Legendary Moon Grove » [ Obywatel 2016 ]0 kudos
Cytat: Cytat
Grafika - Świetna. Dźwięk - Dobry. Grywalność - Genialna. Werdykt - Dobra gra!
Coś mi tu nie pasuje...
Cytat: Cytat
wydaje mi się że gra zajmuje kilka godzin, bliżej 5 niż 10 Uśmiech
No to chyba raczej ci się wydaje. Sam wątek główny to średnio z 13 godzin, a grając normalnie wyjdzie przynajmniej te 20h.
Cytat: Cytat
a gdyby móc przeklikać te wszystkie momenty gadane to byłoby może z 4??
I jaki byłby tego sens...?

Ech.

Offline
shuwar //grupa Wojownicy RPG » [ Obywatel 2014 i 2018 ]0 kudos
Cytat: TheCerbis
25 godzin z recenzji Materdei jest akurat takim wynikiem spokojnie osiągalnym
To ja posłużę się serwisem, którego sam mi podrzuciłeś (zresztą - bardzo przydatny, dzięki): link. Ze średniej wychodzi, że całość zajmuje maksymalnie 20 godzin, wątek główny 13h. Ciekawe natomiast jest zestawienie czasów między PC a konsolami (na konsolach gracze się nie bardzo spieszą Uśmiech )

Czy spokojnie dałoby się 25h? Pewnie i 30 też by się dało.
Niemniej jednak dla mnie nie stanowi to problemu, o ile gra zajmie 15 - 20h.

Offline
gajda1000 //grupa Akademia Morderców » [ Szef Akademii (exp. 284 / 400) lvl 7 ]0 kudos
Dla mnie Wolfenstein 2 the new order był za krótki. A lubię tą serię i nie "przeklikałem". Z kolei w najnowsza odsłonę nie grałem, bo Wolf, w którym nie ma Blazkowicza to dla mnie pomyłka. Co do Metro, teraz gram. No na plus załuguje grafika, modele twarzy i ogólnie wizualna oprawa. Dla mnie jakiś powiew świeżości i kunsztu na tle innych, nowych gier. Reszta? Jakoś seria nigdy mnie mega nie porywała, ale da się grać. Jest ok.

Liczba czytelników: 468233, z czego dziś dołączyło: 7.
Czytelnicy założyli 48569 wątków oraz napisali 649734 postów.