Fragment recenzji gracza:


Kiedy po raz pierwszy zobaczyłem zapowiedź nowego Dooma pomyślałem sobie... e, odgrzewane kotlety, to już nie to samo co pierwsze wrażenie jakie zrobił na mnie Doom w końcu lat 90 tych. Potem pojawił się promocyjny gameplay i... hm... pomyślałem: może być całkiem przyjemnie.Postanowiłem, że kiedyś zdobędę tą grę ale jeszcze nie teraz. Jednak kiedy dorwałem na YT ścieżkę dźwiękową z gry moja szczęka opadła do samej podłogi. To jest to, pomyślałem i... nie zawiodłem się.Moim zdaniem Doom 2016, to godny następca części pierwszej i drugiej. Piszę co prawda jedynie o wersji singleplayer, ale przecież pierwowzory były tylko tego typu grami. To jedna z najlepszych, o ile nie najlepsza, najbardziej klimatyczna strzelanka w jaką kiedykolwiek grałem. Dlaczego? Dlatego, że:Kto by pomyślał, że wątek fabularny zajmie mi ponad 18 godzin. W dzisiejszych czasach to się nie zdarza.Lokalizacje są mroczne, tajemnicze, klimatyczne i stosunkowo obszerne, dzięki czemu pojedynki wypadają sporo na plus....
Gracz shuwar o DOOM 2016 (PC) - komentarze

Offline
JackieR3 //grupa Stowarzyszenie Płatnych Morderców » [ Obywatel 2015 ]0 kudos
Ja akurat grałem tylko "Trójkę" a ta część zdaje się trochę odchodzi od pierwowzoru.Więcej tam grozy i strachu niż radosnego strzelania. Doom 4 wraca chyba do korzeni i nie wiem czy to mi odpowiada.
W każdym razie w Twojej recenzji brakuje mi odniesienia do Doom 3.No ale zagrasz to nadrobisz i uzupełnisz.

Offline
guy_fawkes //grupa Stara Gwardia » [ Final Hamster (exp. 6913 / 7200) lvl 12 ]0 kudos
Zdecydowanie warto, bo Doom z 2016 roku łączy w sobie najlepsze cechy swoich poprzedników: wartką akcję znaną z oryginalnych, pierwszych odsłon serii z filmowością i klimatem moim zdaniem przez wielu niesprawiedliwie krytykowanej trójki. Gra się w to niesamowicie dobrze - walka to taniec z przeciwnikami. Tutaj to Doomguy jest łowcą, a nie zwierzyną. ;)

Liczba czytelników: 465059, z czego dziś dołączyło: 2.
Czytelnicy założyli 47731 wątków oraz napisali 645319 postów.