Wiedźmin: Edycja Rozszerzona (PC)

ObserwujMam (824)Gram (421)Ukończone (414)Kupię (56)

Fragment recenzji gracza:


Miałem opory, aby zabrać się za tą grę. Miałem już za sobą część drugą i obawiałem się zawodu spowodowanego cofnięciem się w czasie jeśli chodzi o rozwiązanie użyte w grze, animację, grafikę, klimat, dźwięk i grywalność. Nie jestem z tych, co lubią wracać do starszych produkcji, takich 6-7 letnich ...

Z drugiej jednak strony Zabójcy Królów koniec końców zrobił na mnie piorunujące wrażenie, dookoła każdy zachwalał jedynkę, łącznie z Barakiem Obamą. Chciałem również zrobić to z uwagi, że to polska produkcja, którą warto byłoby znać.

Wyczekałem na promocje w sklepach i nabyłem swoją wersję. Wynik? Warto było, choć do kilku rzeczy mógłbym się przyczepić. Fabuła przyćmiewa nienajświeższą już grafikę na którą po kilku godzinach przestajemy zwracać uwagi. Bawiłem się przednio przez dobre 35h, pomimo tego, że wykonałem może tylko 1/3 zadań pobocznych. Nie żałuję wyboru i czasu poświęconego grze, mimo, że nie stanowi ona dla mnie pozycji którą jakoś wyjątkowo będę wspominał.
Gracz shuwar o Wiedźmin: Edycja Rozszerzona (PC) - komentarze

Offline
sebogothic //grupa Mieszczanie » [ Knecht (exp. 1580 / 2000) lvl 10 ]0 kudos
Z tego co pamiętam to Barack Obama zachwalał "dwójkę", bo to też tą grę w Edycji Kolekcjonerskiej otrzymał od Donalda Tuska. Chociaż i tak prawdopodobne, że nawet nie widział gry na oczy, a chodziło mu raczej by pochwalić ogólnie polską przedsiębiorczość.

Liczba czytelników: 465020, z czego dziś dołączyło: 5.
Czytelnicy założyli 47711 wątków oraz napisali 645234 postów.