Strona główna » Tematy wolne » Podgląd tematu
Artykuł - Xbox Game Pass nie jest dla każdego - komentarzeOffline
guy_fawkes //grupa Stara Gwardia » [ Hamster\'s Creed (exp. 8231 / 10800) lvl 13 ]0 kudos
Ja z kolei intensywnie korzystam z Game Passa, gdy tylko trafi się okazja, choć nawet podstawowa cena Ultimate za to co oferuje jest świetna. Przeszedłem tak sporo gier - w tym świeżych, których z pewnością nie kupiłbym w takim momencie. Mentalność kolekcjonera trochę na tym cierpi, ale dla mnie jest już ważniejsze samo granie, niż posiadanie tych gier.

Offline
mrPack //grupa Wojownicy RPG » [ Postowy Huragan (exp. 2444 / 3200) lvl 10 ]0 kudos
Cytat: Materdea
Z prostej przyczyny: nie każdemu musi odpowiadać oferta! W końcu nie każdy ma tyle czasu na granie, by sprawdzać wszystkie pozycje z katalogu, ale też nie każdego musi interesować wszystko. Sam, choć z Game Passem jestem za pan brat od blisko trzech lat, pobrałem góra 10 gier. Były momenty, że nie zdążyłem zagrać w interesującą mnie pozycję, były też takie, gdy akurat nie miałem ochoty grać w tytuły proponowane mi przez Microsoft. Po tym bilansie zysków i strat po powiedzeniu, że czułbym się rozczarowany spaleniem pokaźnej kwoty pieniędzy na coś, z czego tak naprawdę często nie korzystałem, powinienem zapaść się pod ziemię.
Nic dodać nic ująć dlatego właśnie nie ciągnie mnie do tej oferty. Wstyd przyznać, ale sporo gier zacząłem, ale ich nie ukończyłem, a w końcu jednak chciałbym. Ostatnio gram w kratkę i tylko wtedy gdy rzeczywiście najdzie mnie ochota lub jakiś tytuł bardzo mnie wciągnie. Przez to, że przeważnie kupuję fizyczne wydania lub przy okazji promocji wersje cyfrowe, nic mnie nie ogranicza i jak nie mam weny do grania to nie potrzebuję się zmuszać, bo mam opłacony abonament czy boję się, że jakiś tytuł zniknie z oferty. Jako jakaś alternatywa nie mam nic przeciwko, ale mam nadzieję, że zbyt prędko nie wyprze innych form nabywania gier.

Liczba czytelników: 473378, z czego dziś dołączyło: 0.
Czytelnicy założyli 51241 wątków oraz napisali 664387 postów.