Strona główna » Tematy wolne » Podgląd tematu
Wolność 87: Dużo chęci, mało czasu

Offline
Kattowitz //grupa Stowarzyszenie Płatnych Morderców » [ Desperado (exp. 3585 / 4800) lvl 11 ]1 kudos
Cytat: denilson
Cytat: Kattowitz
Ja się właśnie przekonuję, że łatwiej znaleźć pracę z solidnym wynagrodzeniem niż na zmianę poranną :/
Tam gdzie idę jutro jest jedna zmiana i godnie płacą. Dlatego mam takie waleczne nastawienie niczym Rocky. Najpierw pisuar, a potem na ring Uśmiech
To tym bardziej trzymam kciuki 🙂
O, nowa wolność 😆

Offline
shuwar //grupa Wojownicy RPG » [ Obywatel 2014 i 2018 ]1 kudos
I jak odczucia? Jak długo trzymali, to dobrze, nie odrzucili na starcie. Tak sądzę.

Ja miałem kiedyś rozmowę wieloetapową, trwającą na początku z 3h (luźna rozmowa, rozmowa na sprawy techniczne, rozmowa in inglisz, rozmowa z HR, potem jakieś testy), a dalej dostałem 2 tyg. na przygotowanie zadania programistycznego, dość skomplikowane, cudem wyrobiłem się w czasie. Potem jeszcze 1h dyskusji na temat mojego rozwiązania. A najlepsze na koniec - rozmowa finalna o kasie i standardowe: no na początek to możemy dać panu maks 70% tego co sobie pan życzy, ale wrócimy do rozmowy. Ta... i tak wracaliśmy sobie cyklicznie, by mi do tego dorzucać po 3% rocznie Dumny

Offline
denilson //grupa Akademia Morderców » [ Szef Akademii (exp. 16362 / 24300) lvl 15 ]1 kudos
Cytat: shuwar
I jak odczucia? Jak długo trzymali, to dobrze, nie odrzucili na starcie. Tak sądzę.
Opowiedzieli o firmie i czym się zajmuje dział na który aplikowałem. Były pytania z zakresu hotelarstwa i doświadczenia zawodowego w hotelu. Kierownik działu sam pracował w hotelu przez wiele lat i zna realia od środka. Bardzo konkretny, a zarazem bardzo sympatyczny kierownik. Pani z HR robiła pytania czysto związane z tematyki HR-u, czyli dlaczego taka zmiana i etc. Na koniec chwila pogaduchy in english i tutaj jest coś nad czym muszę popracować. Od nieużywania w mowie co nieco się pozacierało i pozapominało. Oczywiście jak to stwierdziłem, że to jest kwestia przypomnienia bardziej branżowego słownictwa. Wyraziłem chęci poprawy i rozwoju, a za taką kasę co proponują to mogę nawet iść do szkoły językowej. Obecnie czekam na odpowiedź z ich strony.

Tak jak napisałeś, jeśli mnie nie odrzucili na starcie i zakończyli rozmowy po powiedzmy 15 minutach to dobrze rokuje. Teraz będę kompulsywnie sprawdzał skrzynkę mailową. Powinni do końca tego tygodnia odpowiedzieć.

Offline
TheCerbis //grupa Legendary Moon Grove » [ Obywatel 2016 ]1 kudos
Szanowny Panie,


Czuję się oburzony. Czy ruchomy obraz przedstawiający bobra to naprawdę według Szanownego Pana spam, a jeśli tak, to dlaczegóż miałby być zaliczany do tej niecnej kategorii, z którą, wedle mego zdania, absolutnie się owy bóbr nie powinien identyfikować i kojarzyć?

Liczę na szybki respons z uwzględnieniem logicznego potwierdzenia Pańskiej tezy.


Z uszanowaniem,
Cerbis Wilk

Liczba czytelników: 467274, z czego dziś dołączyło: 13.
Czytelnicy założyli 48353 wątków oraz napisali 648612 postów.