Strona główna » Tematy wolne » Podgląd tematu
Cytaty z Wiedźmina

Offline
PLKaratusPL //grupa Mieszczanie » [ Niewolnik (exp. 3 / 10) lvl 1 ]0 kudos
Witam !
Bardzo potrzebne są mi cytaty z Wiedźmina, teksty które wypowiedziała dana osoba w grze. Nie pytajcie po co, po prostu potrzebuję. Zależy mi na takich postaciach jak: Yen, Triss, Filippa, Vernon Roche, Iorweth, Gaunter o'Dim, Olgierd Von Everec, Iris Von Everec, Ciri, Emhyr Var Emreis, Anna Henrietta, Eredin, Avallac'h, Jaskier. Można też dorzucić coś od siebie. Cytaty nie muszą być śmieszne, mogą być takie które zapadają w pamięć, lub bardzo mamy z nim skojarzenia z konkretnym wydarzeniem w wiedźminie.. Z góry dziękuje. Liczę na duże zainteresowanie.

Offline
PLKaratusPL //grupa Mieszczanie » [ Niewolnik (exp. 3 / 10) lvl 1 ]0 kudos
No dobrze, po prostu robię taki quiz dla pewnych osób. Teksty Geralta niezbyt mnie obchodzą, mam już ich ze 4, a mi chodzi o różnorodność cytatów a nie masowa ilość na jednego bohatera. A ''Zaraza'' jest tak znanym cytatem że niestety go nie dodam. Interesują mnie osoby wyżej przeze mnie wymienione, i trochę mniej znane cytaty. Podam przykłady.

''...A przy okazji, czy jak to mówią w Beauclair: A propo... Dowiedziałeś się kto zapieprzył moje złoto ?'' - oczywiście taką kwestie w grze wypowiada Dijkstra.

''Wieśniacy wszędzie widzą czary, wiedźmy, diaboły i chuj wie co tam jeszcze'' - ta kwestia nie była już taka łatwa, takie słowa wypowiada Krwawy Baron.

''Nazwanie Lugosa szalonym jest obrazą szaleńców. To zwykły zjeb.'' - to też było dość trudne, powiedział to Hindar, jeden z jarlów na Skellige.

Właśnie o takie cytaty mi chodzi. Cytat + kto to wypowiedział + (opcjonalnie) gdzie taka kwestia została wypowiedziana/w jakich okolicznościach.
Mam nadzieję, że te informacje zwiększą zainteresowanie.

Liczba czytelników: 465020, z czego dziś dołączyło: 5.
Czytelnicy założyli 47711 wątków oraz napisali 645234 postów.