Strona główna » Tematy wolne » Podgląd tematu
Książki...

Offline
mararan //grupa Mieszczanie » [ Obywatel (exp. 172 / 200) lvl 6 ]0 kudos
Hm , tak sie zastanawiam jakie czytacie książki, albo może inaczej ... Czy czasami odrywacie sie od monitora żeby poczytać jakąś książkę ? ;) Ja zaczne , bo wkońcu to mój temat Dumny Dla mnie dzień bez książki to dzień stracony Dumny Ostatnio zaczytuję się w książkach Jonathana Carolla Dumny Uwielbiam tą serię z salamandrą , dobra , i tak pewnie nikt nie wie o co mi chodzi;) Strasznie lubię thrillery , czytał ktoś może Czerwonego Smoka ? To ksiązka o takim agencie który aresztował Hannibala Lectera (a tak nawiasem , kto nie lubi Lectera , mam słabość do psychopatów, ale powiedzcie sami czy on nie jest fajny ? ) no i zwraca sie do niego o pomoc w śledztwie , naprawde super książka ... Dobra... teraz Wy Szczęśliwy DumnyOffline
MasterTomster //grupa Akademia Morderców » [ Obywatel 2010 ]0 kudos
Jeny , jaka ty jesteś fajna dziewczyna...
Spoko temacik...
Teraz gdy wydoroślałem to kaplica, nie mam czasu. Prasa to wszystko na co moge sobie pozwolić i pisma urzędowe...Kiedyś czytywałem powieści z gatunku fantasy - głównie Howarda i jego sage o Conanie.

Offline
mararan //grupa Mieszczanie » [ Obywatel (exp. 172 / 200) lvl 6 ]0 kudos
Hmm ... tak szczerze to nie spotkałam sie jeszcze z czymś takim , żeby ktoś gardził tą książką , a wręcz przeciwnie ... owszem , znam osoby którym nie przypadła do gustu ale zdanie ,,inni nią tak gardzą ,, jest raczej przesadnym opisem. No nie wiem , może to ja coś przeoczyłam , w każdym razie uważam książki Tolkiena za naprawde warte przeczytania.

Liczba czytelników: 471976, z czego dziś dołączyło: 0.
Czytelnicy założyli 50358 wątków oraz napisali 658768 postów.