Strona główna » Forum oraz portal » Podgląd tematu

Czy interesują cię wspólne rozgrywki z Mieszczanami?

Oczywiście, gry multi są sensem mego życia.
Zdecydowanie, inaczej bym tu nie raczej wchodził?
No przecie, dejcie mje jeno jakjeś bronie do janihilacji wrogów!
No jak nie jak tak, skoro nie, że nie, bo tak, a nie nie...

Oddaj głos

Miasto Giercuje - inicjatywa wspólnej roz(g)rywki!

Offline
TheCerbis //grupa Legendary Moon Grove » [ Obywatel 2016 ]1 kudosObrazekWSTĘP:

Chciałbym zaproponować wspólne rozgrywki. Właśnie tak, gry MULTI-KULTI-COOP czy coś w tym rodzaju. :>
Wiem, że w naszym obecnym, stałym gronie jesteśmy najbardziej nastawieni na gry single-player. Natomiast według mnie niewiele stoi na przeszkodzie, by trochę to zmienić. Sądzę, że byłoby to dobre nie tylko dla osławionej intergracji i rozruszania towarzystwa, ale też po prostu WSPÓLNEJ ZABAWY z osobami, które stale się tu przewijają i znamy z forum nawet od wielu tu spędzonych lat.
Postaram się inicjatywę wyjaśnić nieco na dole.

ROZWINIĘCIE:

Miasto Giercuje jest inicjatywą w założeniach grupującą osoby z forum, które po prostu chciałyby ze sobą pograć - szukają wspólników do niecnego procederu jakim jest napad na bank, wołają o pomoc innych ocalałych z apokalipsy, chcą poeksplorować mityczne ruiny z kompanami, obronić swe flagi, czy też zmieść wrogów z powierzchni planety z małą pomocą innych chętnych. Sugeruję tutaj podawanie w poście konkretnego tytułu, w który można by razem zagrać i który się posiada, chyba że jest możliwość kupienia go tanio, bądź dorwania za darmo. Myślę, że produkcje stawiające na CO-OP (KOOPERACJĘ) między graczami sprawią się tutaj najlepiej, choć nie neguję innych rozgałęzień multiplayer, takich jak, dla przykładu, MMORPG.
Zdaje mi się, iż 4 OSOBY powinny być minimalnym lub maksymalnym składem drużyny w danej grze (w zależności od założeń rozgrywki w konkretnym tytule), jednak można zdecydowanie poszukać gry, w które można zagrać w jeszcze większym gronie. Albo ustawić kolejki, tryb versus i inne takie. Wyjdzie w praktyce. Preferowany mikrofon do VOICE CHAT na serwerze ustawionym przeze mnie (wkrótce).
Zatem zachęcam wszystkich tutaj, by wpadali ze swoimi propozycjami oraz dobrymi chęciami!

ZAKOŃCZENIE:

Podsumowując: LET THE GAMES BEGIN! Zacznijmy wspólne rozgrywki! Czasem się czubimy, ale mimo wszystko i tak lubimy. Poza tym nic tak nie jednoczy jak wspólny przeciwnik. Osobiście posiadam różne gry multi w swojej kolekcji, niekoniecznie zainstalowane, ale to nie problem. Więc dawajcie propozycje (najlepiej kilka) w co, z kim i kiedy chcielibyście pograć.
Możecie na Mieście DODAĆ daną grę multiplayer do gier, w które AKTUALNIE gracie - może to ułatwi coś komuś.

This is Commander Cerbis, signing off.
P.S. Proszę tylko o zachowanie porządku w wątku. ;>


KILKA LUŹNYCH ZASAD, KTÓRE MOGĄ UŁATWIĆ NIECO ŻYCIE TUTAJ:
(będą dodawane na bieżąco, pomysły mile widziane)


1. Przede wszystkim zachowanie kulturalne i przyjazne w stosunku do innych, jednak to chyba podstawa wspólnej gry. Szanujmy siebie, swój czas, pieniądze czy wilki. Ale sądzę, że dla wszystkich to normalne.
2. Aby było trochę czytelniej, możecie wpisywać tytuły posiadane przez Was z pogrubieniem. Ktoś nie wie jak? Podczas wpisywania postu, w górnej części edytora jest literka "B". Po zaznaczeniu danego słowa wystarczy ją kliknąć i pogrubienie gotowe.
3. Jeśli ktoś nie posiada danej gry, a chciałby zagrać z innymi osobami, można wspomóc się różnymi promocjami, które wstawiamy w tym wątku. Często dane tytuły można wyrwać za kilka/naście złotych, zwłaszcza w różnych okresach świątecznych.
4. Posiadanie mikrofonu jako rzeczy niezbędnej powinno być normą we wspólnych grach.

PRZYDATNE LINKI:
Grupa na MG: CLICK!
Temat na MG: CLICK!
Grupa Steam: CLICK!
Serwer Discord: CLICK!

WSTĘP WOLNY DLA KAŻDEGO CHĘTNEGO!UPDATE 10/2019:
TEMAT UMIERA... JEŚLI KTOŚ CHCIAŁBY GO W JAKIŚ SPOSÓB OŻYWIĆ, TO ZACHĘCAMY.Obrazek


Offline
TheCerbis //grupa Legendary Moon Grove » [ Obywatel 2016 ]0 kudos
Igiaszu! Jak miło cię widzieć. Counter-Strike GO chyba jest już darmowy, więc też może być, ale... bym pewnie lamił. Dumny
Preferuję jednak jakieś coopy lub inne podobne.

Zobaczymy jak (i czy) wątek się rozwinie.

Jeszcze dodam, że świetnie by było, gdybyśmy właśnie zebrali się w taką większą drużynę i ruszyli na podbój... czegoś tam.

Offline
Guilder //grupa Mieszczanie » [ Knecht (exp. 1577 / 2000) lvl 10 ]0 kudos
Ciekawa inicjatywa, w sumie to chętnie bym się włączył. Tylko że z góry ostrzegam - pro player ze mnie żaden.
CS: GO mam kupione, więc teoretycznie mógłbym. Natomiast myślę, że można tę inicjatywę wykorzystać do zagrania w gry, które słyną z tego, że dają więcej radości w co-opie niż w singlu.
Takimi grami są np.:
Tom Clancy's The Division - swego czasu była nawet za darmo rozdawana, teraz zaś jest w dobrej cenie na bazarku, bo była w lutowym HB. Jednocześnie można grać w czworo.
Borderlands - gra zdaje się być stworzona do co-opa, tylko trzeba by się dogadać, kto jest kim, bo postacie są dosyć zróżnicowane. Ale duża liczba bossów sprawia, że jest to satysfakcjonująca rozrywka.
Dying Light - z tego co wyczytałem na Steamie, tutaj też można zagrać w czworo. Co prawda podejrzewam, że z racji podbijania trudności przy większej liczbie graczy, Volatile będą absolutnie hardcore'owe, ale może być ciekawie.

Tak szczerze, to chyba prędzej wolałbym grać w którąś z tych trzech gier niż w CS-a, ale się dostosuję.

EDIT:
Jeszcze mnie tak naszło, że może nam Shuwar pokazać Tamriel w TESO, ale to już chyba droższa zabawa. Puszcza oko

Offline
TheCerbis //grupa Legendary Moon Grove » [ Obywatel 2016 ]0 kudos
No i świetnie, o to chodziło. Również nie jestem pro, ale nie chodzi o niezdrową konkurencję, a o wspólne zwiedzanie wirtualnych światów, które ma sprawić przyjemność i spędzenie kilku chwil razem w dobrych grach.

Też mam Borderlands (dobry pomysł z pogrubianiem tytułów, szybki rzut okiem i widać kto co ma), choć jeszcze nie grałem. I również myślałem o The Elder Scrolls Online, aczkolwiek nie posiadam obecnie. Grałem w betę The Division, więc mało wiem o grze, a Dying Light zamierzałem i tak nabyć. Jeszcze jest leciwe Dead Island , jeśli ktoś by chciał.

Zainstalowane obecnie, ale oczywiście nie jedyne przeze mnie posiadane:

- Left 4 Dead (świetne zawsze)
- Lead and Gold - Gangs of the Wild West (raczej średnie)
- The Crew (jeszcze nie sprawdzałem)
- Anthem Demo (chodzi raczej lekko tragicznie, ale coś da się zrobić w grze)

Offline
TheCerbis //grupa Legendary Moon Grove » [ Obywatel 2016 ]0 kudos
No, to coś już wiemy. Ja w L4D zawsze chętnie i polecam, jest również bardzo tanie, jeśli ktoś nie ma. Też The Division nie mam, ale chyba da się dorwać w dobrej cenie, tak jak Guilder wspominał.

Zatem parę osób już jest, ale czekam na więcej. Zachęcam do wpisywania się tutaj!

Liczba czytelników: 466461, z czego dziś dołączyło: 1.
Czytelnicy założyli 48179 wątków oraz napisali 647672 postów.