Strona główna » Forum oraz portal » Podgląd tematu
Brak zapisów gry

Offline
donthatetheking //grupa Mieszczanie » [ Niewolnik (exp. 2 / 10) lvl 1 ]0 kudos
Witam,
mam problem z grą Borderlands 2 (PC) gra oryginalna na steam.
Mianowicie robiąc zapis w grze (Single i Coop) mogę z niego skorzystać tylko i wyłącznie do momentu wyłączenia gry,gdy odpalam ją ponownie nie ma opcji kontynuowania rozgrywki oraz wybrania wcześniej stworzonej postaci,kupiłem ten tytuł tylko ze względu na coopa i jest on w tym momencie totalnie bezużyteczny.
Czy ktoś z Was miał podobny problem albo wie jak go naprawić ?
Z góry dziekuje za pomoc.
Pozdrawiam

Offline
dabi132 //grupa Stowarzyszenie Płatnych Morderców » [ Punisher (exp. 10223 / 10800) lvl 13 ]1 kudos
Cytat: donthatetheking
Witam,
mam problem z grą Borderlands 2 (PC) gra oryginalna na steam.
Mianowicie robiąc zapis w grze (Single i Coop) mogę z niego skorzystać tylko i wyłącznie do momentu wyłączenia gry,gdy odpalam ją ponownie nie ma opcji kontynuowania rozgrywki oraz wybrania wcześniej stworzonej postaci,

Być może po wyłączeniu gry za szybko zamykasz Steam'a choć i tak powinien on dokończyć wysyłanie zapisów do Steam Cloud i dopiero się zamknąć. Sprawdź może czy zapora lub antywirus nie blokuje aplikacji Steam. Zobacz też czy masz włączoną automatyczną synchronizacje klikając prawym przyciskiem myszy na grze Borderlands, wybierając z menu kontekstowego "Właściwości" i tam na karcie "Aktualizacje" w obszarze "Steam Cloud" powinieneś mieć zaznaczoną fajeczką opcję "Włącz synchronizację ze Steam Cloud dla gry Borderlands"

Offline
donthatetheking //grupa Mieszczanie » [ Niewolnik (exp. 2 / 10) lvl 1 ]0 kudos
Synchronizacja zapisów dla Borderlands jest włączona, jednak nie mam pojęcia jak sprawdzić czy pliki z chmury są zastępowane.
Przy szukaniu tego znalazłem w właściwościach gry na Steam zakładkę "sprawdź spójność plików".Sprawdzałem 3 razy i zawsze nie mógł zweryfikować 1 pliku i zaczynał pobierać (9,4 mb) .Nic to jednak nie dało,chyba potrzeba reinstalować. Jak to zrobie napisze czy pomogło.

Liczba czytelników: 466209, z czego dziś dołączyło: 2.
Czytelnicy założyli 48087 wątków oraz napisali 647161 postów.