Strona główna » Forum oraz portal » Podgląd tematu
Horizon Zero Dawn - problem z misją Na Czubku Włóczni

Offline
daver1977 //grupa Mieszczanie » [ Niewolnik (exp. 1 / 10) lvl 1 ]0 kudos
Witam...Mam taki mały problem z misją na Czubku Włóczni.Otóż nie zalicza mi dziennika misji jak rozmawiam z Rostem przy północnej bramie.Po skończonej rozmowie zadanie niby wykonane,ale przekreślone jest nie na biało tylko na czerwono a w dzienniku misji nie jest odznaczone haczykiem na zielono tylko widnieje czerwony krzyżyk i nie wiem o co biega???Może ktoś u siebie natknął się na ten sam problem i jest mi w stanie pomóc??? Posiadam wersje cyfrową.

Offline
MicMus123456789 //grupa Wojownicy RPG » [ Obywatel 2011 ]0 kudos
Jeśli pojawia się czerwony X to znaczy, że coś źle wykonaliśmy. Sam jak grałem miałem tak przy jednym zadaniu kiedy to pominąłem cel zadania i poszedłem krok dalej po czym zauważyłem, że zaliczyło mi punkt jako porażkę. W takim wypadku można to zignorować jeśli nie przeszkadza grać dalej lub wczytać grę i zrobić questa od nowa.

Offline
MicMus123456789 //grupa Wojownicy RPG » [ Obywatel 2011 ]0 kudos
U mnie to akurat było właśnie pominięcie dialogu i pomaszerowanie prosto do celu. Może to faktycznie błąd, ewentualnie jeśli nie blokuje Ci to dalszej rozgrywki to graj dalej lub wczytaj grę jeśli masz gdzieś blisko zapis. Ja tam u siebie grałem dalej bo szkoda mi było wczytywać Dumny

Liczba czytelników: 465558, z czego dziś dołączyło: 3.
Czytelnicy założyli 47908 wątków oraz napisali 646111 postów.