Wyjątkowy film LIFE już 24 marca trafi do kin. Ze względu na zbliżającą się premierę postanowiliśmy wraz z dystrybutorem obrazu, firmą United International Pictures sp. z o.o., przygotować dla Was specjalną zabawę. Celem uczestników jest wyhodowanie życia. Skorzystajcie z przedmiotów znajdujących się poniżej, połączcie je w odpowiedniej kolejności w naczyniu Petriego i wygrajcie cenne nagrody. Musicie się jednak spieszyć, zywciężą bowiem 3 najszybsze osoby, pozostałym zostanie satysfakcja, jeśli oczywiście także powiedzie im się stworzenie życia.

Szczegóły na temat konkursu, a także więcej informacji na temat filmu LIFE znajdziecie poniżej oraz na portalu TylkoHity.pl.

Zapisz hodowlę

Life to film z gatunku science fiction z elementami horroru. Jego reżyserii podjął się Daniel Espinosa, natomiast scenariusz przygotował duet Rhett Reese i Paul Wernick. Obaj pracowali przy bardzo udanym filmie akcji Deadpool, a następnie rozpoczęli pisanie scenariuszy dla adaptacji filmowej gry Watch Dogs oraz kontynuacji filmu Deadpool. W rolach głównych występują przede wszystkim Jake Gyllenhaal, Rebecca Ferguson oraz Ryan Reynolds.

Akcja Life przenosi nas na Międzynarodową Stację Kosmiczną. Jej załoga przejmuje specjalną sondę, powracającą z Marsa. Jej zadaniem było pobranie próbki z Czerwonej Planety, co oczywiście się udało. Ekipa postanawia ową próbkę przetestować, takie jest bowiem ich zadanie. Mają odnaleźć w niej jakiekolwiek dowód na istnienie życia poza ziemią.

W trakcie testów okazuje się, że próbka faktycznie zawiera życie. Nikt nie przewidział jednak, że jest ono inteligentne i niezbyt przychylnie reaguje na przeprowadzane na nim testy. Organizm na pokładzie Międzynardowej Stacji Kosmicznej zaczyna błyskawicznie się rozrastać, a ekipa naukowców znaleźć musi sposób na to, aby go zlikwidować i nie dopuścić do tego, by trafił na Ziemię. Może to bowiem doprowadzić do globalnej zagłady na powierzchni Błękitnej Planety.Szczegóły zabawy:

Zasady: Zabawa związana z filmem Life jest stosunkowo prosta. Na samej górze strony zauważysz naczynie Petriego. Dookoła niego znajdują się składniki. Owe składniki musisz umieścić w naczyniu Petriego w taki sposób, aby powstało życie. Robisz to jednak w etapach - kolejność jest istotna! Masz czas do zakończenia konkursu, a każdy etap trwa jeden dzień. W ciągu 24 godzin w Twojej mieszance będą zachodzić reakcje chemiczne, które spowodują, że ze składników powstanie coś nowego. Po 24 godzinach musisz ponownie zawitać na stronie zabawy i wybrać następne składniki, które chcesz dodać do uzyskanej mieszanki. Co istotne, jeśli po 24 godzinach szalka będzie pusta, znaczy, że coś zepsułeś i dany etap zaczynać musisz od nowa. Cztery etapy prowadzą do ostatecznej fazy eksperymentu, czyli powstania życia. Zabawa trwa do 31 marca włącznie.

Zwycięzcy: Po zakończeniu zabawy, w dniu 3 kwietnia wybierzemy trzech zwycięzców. Nie odbędzie się to przez losowanie. Kluczowym elementem decydującym o wygranej jest czas. Wygrają trzy pierwsze osoby, którym uda się wyhodować życie. System portalu sam zapisze ten fakt, a zatem nie musicie nas o tym osobno informować. Właśnie z tego powodu, aby przystąpić do zabawy, konieczne jest posiadanie konta w ramach portalu. Jeśli takowego nie macie, czym prędzej je załóżcie.

Nagrody: Dla zwycięzców przygotowaliśmy 3 nagrody. Pierwszą jest klawiatura Razer Blackwidow X Chroma, drugą słuchawki HyperX Cloud II, a trzecią myszka Roccat Cova. Pamiętajcie, że o konkretnej lokacie decyduje czas, w jakim uda Wam się wyhodować życie. Im szybciej, tym atrakcyjniejsza nagroda.

Słowo na koniec: Organizatorem konkursu jest portal MiastoGier.pl - na potrzeby konkursowe ustala się adres mailowy info[małpka]miastogier.pl. Redakcja nie udziela żadnych wskazówek ani podpowiedzi związanych z zabawą. Zastrzegamy sobie również prawo do ewentualnego zakończenia konkursu przed czasem, jeśli posiadać będziemy pełną pulę zwycięzców. Nagrody wysłane zostaną do laureatów w ciągu 2 tygodni od ogłoszenia wyników, na koszt organizatora. Szczegóły wysyłki zostaną opublikowane na łamach portalu w odpowiednim momencie po zakończeniu akcji.