63 Days (Xbox One) - okladka

63 Days (Xbox One)

Premiera:
2024
Premiera PL:
2024
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Strategiczna
Język:
- napisy
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis 63 Days (Xbox One)
zubal22 @ 22:10 06.06.2024
Filip "zubal22" Sudoł
Burza psia krew.

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

63 Days to taktyczna gra akcji polskiego studia Destructive Creations, autorów m.in. kontrowersyjnego Hatred  czy strategicznego Ancestors Legacy, której akcja przenosi się do 1944 roku; wydarzenia mają miejsce w trakcie powstania warszawskiego.

Fabuła 63 Days przenosi nas w realia II wojny światowej oraz tytułowych 63 dni, w trakcie których miejsce miało powstanie warszawskie. Tytuł pozwala graczom przejąć kontrolę nad postaciami będącymi uczestnikami tamtych wydarzeń: zespół tworzą nietuzinkowe charaktery połączone walką o Polskę i lepsze jutro. Historia, chociaż przedstawia fikcyjne postaci, opiera się na prawdziwych akcjach przeprowadzonych przez polskie państwo podziemne, przedstawiając je w możliwie wierny historycznie sposób.

Rozgrywka 63 Days to taktyczna gra akcji, gdzie wydarzenia obserwujemy z rzutu izometrycznego kamery. Gracz wciela się w team złożony z protagonistów o różnych zdolnościach i specjalizacjach, z których każda ma swoje własną historię, a przy okazji oferuje różne gameplaye. Wzorem gier typu Desperados, mamy tu do czynienia z tytułem polegającym przede wszystkim na zabawie w partyzantkę, cichym przekradaniu się, planowaniu i eliminowaniu wrogów z cienia. Jednocześnie 63 Days oferuje na nieliniową zabawę, wiele opcji poradzenia sobie z danymi misjami, a każdy problem można również załatwić zarówno bezpośrednio konfrontując się przeciwnikiem (w stylu Rambo - siejąc zamęt i zniszczenie na polu walki), jak i pozostając w cieniu.

63 Days można przejść zarówno samemu w trybie singpleayer, ale gra pozwala także na multiplayer ze znajomym (przez Internet).

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?