Ravenlok (Xbox One) - okladka

Ravenlok (Xbox One)

Premiera:
04 maja 2023
Premiera PL:
04 maja 2023
Platformy:
Gatunek:
Akcja / RPG
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Ravenlok (Xbox One)
Kawira @ 11:00 27.04.2023
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Ravenlok to przygodowa gra akcji z elementami RPG, której akcja osadzona została w baśniowym świecie utrzymany w lekko vokselowej stylistyce. Za projekt odpowiada niezależne studio Cococucumber mające na swoim koncie takie produkcje jak Echo Generation, Planet of the Eyes czy Riverbond.

Fabuła Ravenlok  pozwala graczowi wcielić się w dziewczynkę o tytułowym imieniu, która przypadkiem trafia do baśniowego królestwa rządzonego przez okrutną królową. Bohaterka postanawia powstrzymać jej tyranię i przywrócić pokój w krainie. Historia jest zwieńczeniem Cococucumber Voxel Trilogy.

Rozgrywka Ravenlok to mieszanina przygodowej gry akcji z cRPG-owymi elementami. Akcję obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby, zaś naszym głównym zadaniem jest przemierzanie kolejnych lokacji i realizacja zlecanych zadań (zarówno głównych jak i pobocznych). Dzięki temu awansujemy na wyższe poziomy doświadczenia, co skutkuje pozyskiwaniem nowych umiejętności. Istotny element rozgrywki stanowi walka z użyciem broni białej. Co jakiś czas natrafiamy także na zagadki środowiskowe. Grafika została wykonana z użyciem voxeli, podobnie jak w poprzednich produkcjach studia Cococucumber.

PEGI: Od 7 latZawiera przemocZawiera sceny wywołujące strach
Screeny z Ravenlok (Xbox One)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?