Atomic Heart (Xbox One) - okladka

Atomic Heart (Xbox One)

Premiera:
21 lutego 2023
Premiera PL:
21 lutego 2023
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka
Język:
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Atomic Heart (Xbox One)
Materdea @ 19:20 28.12.2022
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: 28h 20min

+ czaswięcej

Atomic Heart to pierwszoosobowa strzelanka utrzymana w niecodziennym klimacie retrofuturystycznego Związku Sowieckiego. Za produkcję odpowiada studio Mundfish, które ma na swoim koncie takie podobną pod względem klimatu produkcję - Soviet Lunapark VR.

Fabuła Atomic Heart przenosi gracza do alternatywnego roku 1955. Trafiamy do Związku Sowieckiego. Sowieci są już na tyle zaawansowaną nacją, że postępy w automatyce i robotyce pozwoliły na stworzenie proto-Internetu, a następnie podłączenia do niego w ramach jednej, zaawansowanej sztucznej inteligencji wiele automatów ułatwiających codzienne życie. Dynamiczny postęp technologiczny i tajne eksperymenty doprowadziły jednak do powstania zmutowanych istot, przerażających machin i mocarnych robotów, które zbuntowały się przeciw swoim twórcom. Gracz wciela się w postać agenta KGB, Majora Nachaeva (pseudonim P-3), który wysłany zostaje do tajnej placówki 3826, by zgładzić rebelię w zarodku.

Rozgrywka Atomic Heart to strzelanka pierwszoosobowa (FPS) pełną gębą. Akcję obserwujemy z oczu bohatera, a do dyspozycji (czyt. do walki) mamy szereg nie tylko ówczesnych broni palnych (w tym popularnych modeli takich jak popularna "pepesza"), ale także ich retrofuturystycznych wariacji (związanych np. z elektryką) oraz specjalnej, zaawansowanej rękawicy posiadającej niebanalne właściwości. Naszym głównym zadaniem jest eksploracja zamkniętych i półotwartych lokacji oraz walka z napotykanymi przeciwnikami.

PEGI: Od 18 latZawiera przemoc
Screeny z Atomic Heart (Xbox One)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?