Chained Echoes (Xbox One) - okladka

Chained Echoes (Xbox One)

Premiera:
08 grudnia 2022
Premiera PL:
08 grudnia 2022
Platformy:
Gatunek:
RPG
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Chained Echoes (Xbox One)
Dirian @ 11:35 20.12.2022
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Chained Echoes to fabularna gra jRPG, w której grupa bohaterów przemierza ogromny kontynent Valandis, aby położyć kres wojnie między jego trzema królestwami. Za jej przygotowanie odpowiada niewielki zespół pod dowództwem Matthiasa Lindy.

Chained Echoes przedstawia nam losy grupy bohaterów, którzy przemierzają fantastyczny świat, opanowany przez wojnę. Naszym zadaniem jest położenie kresu starciom i przywrócenie pokoju w królestwach. W trakcie zabawy przemierzamy rozmaite, różnorodne krainy - od wietrznych równin po egzotyczne archipelagi, zatopione miasta i zapomniane lochy.

Rozgrywka toczona jest w czasie rzeczywistym, wyjątkiem są rozbudowane, ale zarazem dynamiczne turowe walki charakterystyczne dla klasycznych przedstawicieli gatunku jRPG.

W trakcie zabawy na graczy czekają liczne wyzwania i urozmaicenia - m.in. rozbudowa własnego statku powietrznego czy walka przy użyciu mecha. Nie brakuje też licznych znajdziek czy ukrytych skrzyń, w których znajdujemy nowe wyposażenie. Mocnym punktem Chained Echoes jest ponadto wielowątkowa i ciekawa historia.

PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?