Monster Hunter: Rise - Sunbreak (Xbox One) - okladka

Monster Hunter: Rise - Sunbreak (Xbox One)

Premiera:
28 kwietnia 2023
Premiera PL:
28 kwietnia 2023
Platformy:
Gatunek:
Akcja / RPG
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Monster Hunter: Rise - Sunbreak (Xbox One)
Materdea @ 18:36 10.12.2022
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Sunbreak to pierwsze rozszerzenie do popularnej gry RPG akcji traktującej o polowaniach na gigantyczne bestie - Monster Hunter: Rise. Za projekt dodatku odpowiada firma Capcom, twórcy wielu znanych marek: w tym Devil May Cry oraz Street Fighter. Dodatek wymaga posiadania podstawowej wersji Monster Hunter: Rise!

Fabuła Monster Hunter: Rise - Sunbreak przenosi nas w okolice posterunku Elgado - przyczółka Królestwa, gdzie znajduje się potężna cytadela. Trafiamy tam celem odkrycia źródła potwornego, zamorskiego zagrożenia, które zawisło nad krainą! Stamtąd wyruszamy na łowy; naszym celem są Malzeno, Lunagaron i Garangolm - straszliwe monstra, zwane przez miejscowych Trzema Lordami.

Rozgrywka Monster Hunter: Rise - Sunbreak modyfikuje istniejące mechanizmy, nie odbiegając znacznie od reguł z podstawowej wersji gry. Nadal mamy do czynienia z RPG akcji w otwartym świecie. Zmianie uległo poruszanie się po mapie dając graczom więcej swobody przy skokach, unikach czy bieganiu po ścianach. Ponadto każda z 14 broni dostała dodatkowy atak. Rozbudowie uległa także regularna flora i fauna, a także powrócił zaufany Kablobak - bardziej przydatny niż kiedykolwiek wcześniej.

PEGI: Od 12 latZawiera przemoc
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?