High on Life (Xbox One) - okladka

High on Life (Xbox One)

Premiera:
13 grudnia 2022
Premiera PL:
13 grudnia 2022
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Strzelanka
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis High on Life (Xbox One)
Materdea @ 11:18 03.12.2022
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: 10h 45min

+ czaswięcej

High on Life to humorystyczna przygodowa gra akcji z elementami strzelanki pierwszoosobowej (FPS) od współtwórcy popularnego serialu animowanego Rick & Morty, Justina Roilanda. Za produkcję odpowiada debiutanckie studio Squanch Games.

Fabuła High on Life opowiada bohaterską historię pewnego uczniaka, który prosto po szkole, bez pracy i ambicji zostaje łowcą kosmitów i jedynym ratunkiem dla ludzkiej rasy. Na Ziemię nadeszła inwazja obcej cywilizacji wykorzystującej jej mieszkańców jako narkotyk. Nasz cel jest prosty - z pomocą grupy gadających broni musimy odpowiedzieć na wezwanie i stać się zabójczym międzygalaktycznym łowcą nagród, jakiego kosmos jeszcze nie widział.

Rozgrywka High on Life łączy w sobie kilka popularnych dzisiaj gatunków - od przygodówki akcji, przez strzelankę, kończąc na elementach platformowych. Zadaniem gracza jest naturalnie walka z obcymi - robimy to przy pomocy rozmaitych "gadających" broni, gdzie każda z nich ma inne właściwości, inne naboje, inne możliwości pozbywania się przeciwników. Zdobywamy je w trakcie gry, a niektóre są ukryte i należy je znaleźć na półotwartych mapach. Poza tym ważne jest przemieszczanie się po lokacjach i korzystanie z umiejętności specjalnych posiadanych pukawek - takich jak np. tworzenie platform czy wyrzutnia z hakami, dzięki której możemy wskakiwać na niedostępne półki skalne.

PEGI: Od 16 latZawiera przemocZawiera mocny językZawiera sceny erotyczneZawiera treści związane z narkotykami
Screeny z High on Life (Xbox One)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?