Thirsty Suitors (Xbox One) - okladka

Thirsty Suitors (Xbox One)

Premiera:
02 listopada 2023
Premiera PL:
02 listopada 2023
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Przygodowa
Język:
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Thirsty Suitors (Xbox One)
Materdea @ 12:51 27.11.2022
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Thirsty Suitors to przygodowa gra akcji z elementami RPG. Za projekt odpowiada studio Outerloop Games mające na swoim koncie m.in. podobny tytuł przygotowany na gogle wirtualnej rzeczywistości - Falcon Age.

Fabuła Thirsty Suitors pozwala poznać historię Jali, która wraca do rodzinnego miasteczka Timber Hills aby wziąć udział w ślubie siostry. Oprócz tego staje przed nią zadanie pogodzenia się ze swoim byłym oraz naprawa relacji z matką. Scenariusz kręci się wokół kultury, związków, rodzinnej presji oraz wyrażania samego siebie.

Rozgrywka Thirsty Suitors opiera się na eksploracji otwartego miasteczka z użyciem deskorolki i rozmowie ze starymi znajomi. Akcję obserwujemy zza pleców bohaterki, a na naszej drodze często stają zalotnicy, z którymi walczymy w systemie turowym. Oprócz standardowych ataków oraz umiejętności możemy odkryć także ich słabości poprzez odgadnięcie samopoczucia adwersarza. W Thirsty Suitors nie brakuje także minigierek takich jak np. gotowanie dla mamy. Pomimo poważnej tematyki podczas zabawy nie brakuje elementów humorystycznych.

Screeny z Thirsty Suitors (Xbox One)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?