Call of Duty: Modern Warfare II (Xbox One) - okladka

Call of Duty: Modern Warfare II (Xbox One)

Premiera:
28 października 2022
Premiera PL:
28 października 2022
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka
Język:
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Call of Duty: Modern Warfare II (Xbox One)
Materdea @ 21:58 08.06.2022
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: 8h 5min

+ czaswięcej

Call of Duty: Modern Warfare II to kontynuacja wydanej w 2019 roku pierwszoosobowej strzelanki Call of Duty: Modern Warfare (nie mylić z oryginalnym Call of Duty 4: Modern Warfare z 2007 roku). Gra wychodzi po Call of Duty: Vanguard, które trafiło na rynek w 2021 roku. Za produkcję odpowiada studio Infinity Ward.

Fabuła Call of Duty: Modern Warfare II prezentuje losy bohaterów z Modern Warfare z 2019 r. Znów rzucani jesteśmy po rozmaitych zakątkach globu w celu realizacji pełnych dynamiki i emocji zadań polegających na m.in. zwalczaniu międzynarodowego terroryzmu.

Rozgrywka Call of Duty: Modern Warfare II oferuje standardową dla tej marki schematy. To pierwszoosobowa strzelanina, w której pierwsze skrzypce grają efekciarstwo oraz hollywoodzki rozmach. Przed graczem staje wykonywanie zlecanych zadań i spełnianie kolejnych celów misji. Trzonem zabawy jest strzelanie do przeciwników przy jednoczesnym akompaniamencie wybuchów oraz wartkiej akcji. Do naszej dyspozycji został oddany cały zestaw najgroźniejszych współczesnych pukawek - od karabinów, przez strzelby, kończąc na pistoletach.

Call of Duty: Modern Warfare II oferuje zarówno kampanię dla pojedynczego gracza, jak i tryb dla wielu: zarówno kooperację jak i klasyczne potyczki multiplayerowe w doskonale znanym dla Call of Duty formacie.

PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny język
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?