F1 2021 (Xbox One) - okladka

F1 2021 (Xbox One)

Premiera:
16 lipca 2021
Premiera PL:
16 lipca 2021
Platformy:
Gatunek:
Wyścigi / Symulacja
Język:
- napisy
Producent:
Dystrybutor:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis F1 2021 (Xbox One)
bigboy177 @ 18:18 15.07.2021
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

F1 2021 to kolejna odsłona popularnego cyklu, traktującego o wyścigach Formuły 1. Jak co roku, także w i przypadku tej części deweloperzy wprowadzili różne zmiany oraz nowości, mające przyciągnąć potencjalnego fana wirtualnych zmagań na torach.

Największą nowością w F1 2021 jest tryb fabularny zatytułowany Droga do sławy. Po zdecydowaniu się na jego rozegranie, obserwujemy losy dwóch kierowców: jeden z nich jest młody, a drugi starszy i doświadczony. My wcielamy się w tego pierwszego, starając się wspiąć na szczyty list rankingowych. Drugi pełni natomiast rolę postaci pierwszoplanowej, uzupełniającej opowieść.

Drugą nowością w F1 2021 jest to, że tryb kariery można rozegrać nie tylko samodzielnie, ale również w towarzystwie innego gracza - opcja ta dostępna jest tylko w sieci. Jeśli się na nią zdecydujemy, możemy albo konkurować ze znajomym, tudzież znajomą, albo połączyć z nim lub nią siły i wspólnie brnąć do celu.

F1 2021 to oczywiście wszystkie znane z wcześniejszych części cyklu tryby zabawy, a zatem kariera dla jednego gracza (grać możemy również w roli managera), potyczki wieloosobowe, wyścig z czasem itd. Twórcy postanowili zachować też zaawansowany model prowadzenia samochodów i system zniszczeń, wymagający od grającego ogromnej precyzji i ostrożności.

F1 2021 to oczywiście zaawansowana oprawa audiowizualna, wykorzystująca możliwości nowoczesnych komputerów osobistych oraz konsol Xbox Series i PlayStation 5.

PEGI: Od 3 lat
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?