Lost Judgment (Xbox One) - okladka

Lost Judgment (Xbox One)

Premiera:
24 września 2021
Premiera PL:
24 września 2021
Platformy:
Gatunek:
Akcja
Język:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Lost Judgment (Xbox One)
bigboy177 @ 11:09 13.07.2021
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Lost Judgment to gra akcji, będąca spin-offem serii Yakuza. Mamy tu też do czynienia z drugą odsłoną cyklu, albowiem pierwsza, zatytułowana Judgment, zadebiutowała w 2019 roku.

Akcja Lost Judgment przenosi nas na ulice Jokohamy, a naszym zadaniem jest rozwiązanie tajemniczego morderstwa w dzielnicy Ijincho. Wcielamy się ponownie w bohatera z części poprzedniej, czyli Takayuki Yagami. Po tym, jak rozwiązał on sprawę serii morderstw w Tokyo, tym razem zmierzy się z nowym wyzwaniem.

Żeby było ciekawiej, morderstwo jest tylko wstępem do znacznie szerszej intrygi. Oskarżony o nie mężczyzna, podczas rozprawy sądowej, zaczyna ujawniać nietypowe fakty, twierdząc, że ofiara kilka lat temu odpowiedzialna była za śmierć jego syna - była ona rzekomo samobójstwem, a sprawca nie został nigdy skazany.

Lost Judgment to trzecioosobowa gra akcji, w której przemierzamy ulice wirtualnego świata i realizujemy zadania: główne i poboczne. Pojedynki, co ważne, toczą się w czasie rzeczywistym, więc nie mamy do czynienia z systemem turowym znanym z serii Yakuza. W trakcie starć wybieramy spośród trzech odmiennych stylów - dopasowujemy je do napotkanego przeciwnika.

Istotną rolę w Lost Judgment odgrywają również śledztwa oraz przesłuchania świadków. Dzięki nim pozyskujemy nowe informacje i możemy popychać akcję do przodu. Nie brakuje tu oczywiście różnych mini-gierek oraz elementów czysto zręcznościowych. Wiele fragmentów misji wymaga też skradania się.

Lost Judgment oferuje dwie ścieżki językowe: japońską oraz angielską. Brakuje w nim polonizacji.

PEGI: Od 18 latZawiera przemoc
Screeny z Lost Judgment (Xbox One)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?