Dungeons & Dragons: Dark Alliance (Xbox One) - okladka

Dungeons & Dragons: Dark Alliance (Xbox One)

Premiera:
22 czerwca 2021
Premiera PL:
22 czerwca 2021
Platformy:
Gatunek:
Akcja / RPG
Język:
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Redakcja:brak ▶
Czytelnicy:brak ▶
Popularność:0%
Chcesz taki licznik?
Opis Dungeons & Dragons: Dark Alliance (Xbox One)
Materdea @ 10:55 09.06.2021
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka.

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Dungeons & Dragons: Dark Alliance to RPG akcji, duchowy spadkobierca wydanego w 2002 roku slashera z elementami RPG, Baldur's Gate: Dark Alliance. Produkcja autorstwa studia Tuque Games przenosi gracza do mrocznego uniwersum D&D, pozwalając wcielić się mu w członka czteroosobowej drużyny walczącej o Dolinę Lodowego Wichru.

Fabuła Dungeons & Dragons: Dark Alliance osadza gracza w konflikcie o Dolinę Lodowego Wichru leżącą w Zapomnianych Krainach. Lokacja stała się miejsce ataku sił ciemności i na pomoc rusza jej nasz team. Wśród jego członków znajdziemy postać mrocznego elfa szukającego odkupienia, Drizzta Do'Urdena, wykreowanego przez R.A. Salvatore.

Rozgrywka w Dungeons & Dragons: Dark Alliance skupia się przede wszystkim na krótkodystansowej walce. Tytuł to trzecioosobowy slasher podobny m.in. do serii Darksiders. Gracz wciela się w jednego z członków czteroosobowej ekipy reprezentowanej różnymi klasami i rasami. Do dyspozycji gracze dostają czwórkę ikonicznych bohaterów: mrocznego elfa Drizzta, elfią łuczniczkę Catti-brie, krasnoluda Bruenora oraz barbarzyńcę Wulfgara. Każda z postaci posiada odmienną rolę w teamie i różne umiejętności aktywne oraz pasywne, dzięki temu wszyscy się uzupełniają i zachowany zostaje balans.

Dungeons & Dragons: Dark Alliance posiada czteroosobowy tryb sieciowej kooperacji. Grę można ukończyć na podzielonym ekranie - wtedy bawimy się wyłącznie razem z jednym kolegą.

PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Screeny z Dungeons & Dragons: Dark Alliance (Xbox One)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?Advertisement
 X