The Wild at Heart (Xbox One) - okladka

The Wild at Heart (Xbox One)

Premiera:
20 maja 2021
Premiera PL:
20 maja 2021
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Strategiczna
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis The Wild at Heart (Xbox One)
Kawira @ 08:59 18.05.2021
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

The Wild at Heart to połączenie gry akcji i strategii z rzutem izometrycznym kamery, którego klimat osadzony w jest baśniowym świecie. Za projekt odpowiada debiutanckie studio Moonlight Kids.

W The Wild at Heart wcielamy się w nastolatka o imieniu Wake. Bohater zamieszkuje senną miejscowość na przedmieściach USA. Pewnego wieczoru jednak postanawia zorganizować wyprawę do okolicznego lasu. Zabiera ze sobą najlepszego przyjaciela Kirby'ego i razem odkrywają baśniowe i fantastyczne sekrety tajemniczje krainy ukrytej w niewielkim zagajniku o nazwie Deep Woods.

Rozgrywka The Wild at Heart przypomina w warstwie wizualnej Don't Starve ale nasz młodociany bohater nie robi niczego sam. Zamiast tego rekrutuje małe, magiczne stworzenia (Spritelingi), które za niego zbierają, budują nowe ścieżki, a nawet walczą. Istotny element stanowi crafting oraz zbieranie surowców potrzebnych m.in. do produkowania ulepszeń broni oraz naszych podopiecznych. W ten sposób zbudujemy np. ognisko będące niezbędnym elementem bezpiecznego przetrwania nocy.

Screeny z The Wild at Heart (Xbox One)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?