Dragon Quest Builders 2 (Xbox One) - okladka

Dragon Quest Builders 2 (Xbox One)

Premiera:
04 maja 2021
Premiera PL:
04 maja 2021
Platformy:
Gatunek:
RPG / Akcja
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Dragon Quest Builders 2 (Xbox One)
Materdea @ 15:15 27.04.2021
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka.

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Dragon Quest Builders 2 to kontynuacja ciepło przyjętego połączenia RPG z elementami budowania z 2016 roku.

W grze wcielamy się w bohatera, obdarzonego specjalnymi umiejętnościami kreacji. Rozgrywka skupia się na gromadzeniu surowców, a następnie budowaniu z nich rozmaitych konstrukcji, głównie w celach obronnych. Świat gry jest bowiem regularnie najeżdżany przez potwory, chcące go zniszczyć.

Naszym celem jest ochrona krainy, więc w tym celu budujemy rozmaite twierdze i fortyfikacje. W grze wykorzystujemy także rozmaite mechanizmy, pozwalające nam bronić swojego przybytku.

Dragon Quest Builders 2 względem pierwszej części oferuje jeszcze bardziej rozbudowane możliwości kreacji, a także sprawniejsze sposoby poruszania się po mapie - możemy m.in. szybować czy pływać.

Wymagania: Twórcy gry Dragon Quest Builders 2 ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
PEGI: Od 7 latZawiera przemocZawiera sceny wywołujące strach
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?