The Outer Worlds: Murder on Eridanos (Xbox One) - okladka

The Outer Worlds: Murder on Eridanos (Xbox One)

Premiera:
17 marca 2021
Premiera PL:
17 marca 2021
Platformy:
Gatunek:
RPG / Akcja
Język:
- napisy
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis The Outer Worlds: Murder on Eridanos (Xbox One)
Materdea @ 12:32 18.04.2021
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Murder on Eridanos (w polskiej wersji: Morderstwo na Erydanie) to drugie i ostatnie z zapowiedzianych fabularnych rozszerzeń do cRPG akcji od studia Obsidian Entertainment - The Outer Worlds. Pierwszym było Peril on Gorgon. Dodatek nie zmienia samej mechaniki rozgrywki, przynosi jednak nową opowieść oraz oferuje świeże lokacje.

The Outer Worlds: Murder on Eridanos utrzymane jest kryminalnym klimacie, oferując graczowi rozwiązanie międzygwiezdnej zagadki z morderstwem w tle. Rzeczniczka Rizzo, Halcyon Helen, została znaleziona martwa. Wcielamy się w rolę swoistego detektywa i to naszym zadaniem jest rozwikłanie sieci tajemnic, kłamstw i podejrzeń. Ułatwi nam to w tym nowy gadżet - Wzmacniacz Rozbieżności.

Gameplay The Outer Worlds: Murder on Eridanos zwiększa limit poziomów protagonisty o trzy, a także dodaje nową broń naukową, zestawy pancerza oraz więcej opcji personalizacji umiejętności. Ponadto dostajemy nową lokację - kompleks zawieszonych w chmurach apartamentów i luksusowych wysp.

PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Screeny z The Outer Worlds: Murder on Eridanos (Xbox One)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?