Sable (Xbox One) - okladka

Sable (Xbox One)

Premiera:
23 września 2021
Premiera PL:
23 września 2021
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa / Akcja
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Sable (Xbox One)
Kawira @ 08:51 24.03.2021
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Sable to eksploracyjna gra przygodowa wyróżniająca się bardzo charakterystyczną, komiksową oprawą wizualną. Za projekt odpowiada debiutanckie studio Shedoworks.

Fabuła Sable opowiada historię nomadki, w którą wciela się gracz. Protagnistka dorasta samotnie na ogromnej pustyni, a jej jedynym kompanem jest lewitujący motocykl pomagający w wyszukiwaniu interesujących miejsc do złupienia. Na swej drodze spotkamy innych ludzi, którym będziemy mogli pomóc oraz poznać ich historię, a także odkryć co nieco starożytnych ruin oraz antycznych świątyń. Całość utrzymana jest w postapokaliptycznym klimacie science-fiction.

Rozgrywka w Sable skupia się na podróżowaniu i eksplorowaniu ciekawych miejsc, włączając w to rozwiązywanie okazyjnych zagadek środowiskowych. Podczas podróży na naszym radarze regularnie pojawiają się miejscówki wymagające zręczności, a także chwili pomyślunku przy łamigłówkach broniących tajemnic prastarych ruin, jaskiń itp. Pokonywanie ich nie jest jednak konieczne, bowiem Sable cechuje się w pełni otwartą rozgrywką.

Grafika Sable utrzymuje klimat komiksów lat 80. i 90., a klimatu dopełnia ścieżka muzyczna przygotowana przez zespół Japanese Breakfast.

Screeny z Sable (Xbox One)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?