Echo Generation (Xbox One) - okladka

Echo Generation (Xbox One)

Premiera:
21 października 2021
Premiera PL:
21 października 2021
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Echo Generation (Xbox One)
Kawira @ 10:00 22.03.2021
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Echo Generation to nietypowe połączenie strategii turowej z przygodową grą akcji. Za projektem stoi niezależne studio Cococucumber mające na swoim koncie takie dzieła jak Riverbond oraz Planet of the Eyes.

W Echo Generation przenosimy się do roku 1993. Jest upalne lato. Gracz wciela się w lidera grupy nastolatków, która próbuje uratować miasteczko przed enigmatyczną inwazją monstrów nie z tego świata. Potwory i retro-futurystyczne roboty wałęsają się po niegdyś uczęszczanych ulicach, a naszym zadaniem jest odesłanie ich z powrotem w niebyt.

Rozgrywka Echo Generation skupia się na licznych walkach z przeciwnikami i poszukiwaniu nowych kompanów do naszej drużyny. Możemy rekrutować nie tylko inne dzieciaki, ale również różne zwierzaki. Starcia odbywają się turowym modelu znanym z m.in. japońskich gier RPG (jRPG) za wyjątkiem potyczek z ogromnymi bossami: te dzieją się częściowo w czasie rzeczywistym. Drużyna z czasem zdobywa punkty doświadczenia rozwijając nowe umiejętności.

Klimat Echo Generation utrzymano w stylistyce szalonych lat 90. Zastosowana stylistyka oprawy wizualnej nie opiera się na pikselach, zaś na vokselach. Sam styl mocno przywodzi kreskówki z tamtego okresu, zaś nastroju dodaje muzyka elektroniczna z wieloma synthwave'owymi kawałkami.

Screeny z Echo Generation (Xbox One)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?