The Elders Scrolls Online: Elsweyr (Xbox One) - okladka

The Elders Scrolls Online: Elsweyr (Xbox One)

Premiera:
04 czerwca 2019
Premiera PL:
04 czerwca 2019
Platformy:
Gatunek:
MMO / RPG
Język:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis The Elders Scrolls Online: Elsweyr (Xbox One)
Materdea @ 18:17 01.02.2021
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Elsweyr to kolejne fabularne rozszerzenie poświęcone grze MMORPG od ZeniMax Online Studios - The Elder Scrolls Online. Dodatek stanowi główne danie Sezonu Smoka, czyli przygody w skład której łącznie wchodzą cztery DLC, a Elsweyr właśnie jest największy. Oferuje on graczom nową krainę, kolejną klasę postaci, świeże wyzwania PvE i PvP oraz smoki - gargantuicznych przeciwników stanowiących rodzaj bossów w rajdach dla graczy z całego serwera.

The Elders Scrolls Online: Elsweyr przenosi gracza do tytułowej krainy Elsweyr, stolciy rasy Khajitów. Wcielamy się we własnoręcznie wykreowanego bohatera lub bohaterkę i przemierzamy dodaną lokację w poszukiwaniu wyzwań, nowych przeciwników, fabularnych przygód oraz niewidzianych do tej pory przedmiotów i broni oraz zbroi. Oprócz nowego wątku, rozszerzenie zawiera także kolejną klasę postaci - Nekromantę - nowe lochy, zadania poboczne i wiele innych atrakcji.

Rozgrywka w The Elders Scrolls Online: Elsweyr nie uległa zasadniczym zmianom od ostatniego dodatku Summerset. W grze dodane zostały światowe wydarzenia w postaci polowań na smoki oraz wspomniany Nekromanta - wraz z całym dobrostanem umiejętności aktywnych, pasywnych i wyposażenia.

PEGI: Od 18 latZawiera przemoc
Screeny z The Elders Scrolls Online: Elsweyr (Xbox One)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?