The Outer Worlds: Peril on Gorgon (Xbox One) - okladka

The Outer Worlds: Peril on Gorgon (Xbox One)

Premiera:
09 września 2020
Premiera PL:
09 września 2020
Platformy:
Gatunek:
RPG / Akcja
Język:
- napisy
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis The Outer Worlds: Peril on Gorgon (Xbox One)
Materdea @ 11:55 19.10.2020
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Peril on Gorgon (w polskiej wersji: Coś się czai na Gorgonie) to pierwsze z dwóch zapowiedzianych fabularnych rozszerzeń do cRPG akcji od studia Obsidian Entertainment - The Outer Worlds. Dodatek nie zmienia samej mechaniki rozgrywki, przynosi jednak nową opowieść oraz oferuje świeże lokacje.

Rozszerzenie Peril on Gorgon wzbogaca uniwersum The Outer Worlds dodając nową planetę z zupełnie różnym od "podstawki" klimatem - tytułową asteroidę Gorgon. Nastrój został osadzony w czymś co nazwano pulp-noir, przypominającym nieco klimat panujący w Rapture z serii BioShock.

Historia The Outer Worlds: Peril on Gorgon pozwala bohaterowi, podobnie jak w oryginale, stworzonemu przez gracza zatopić się w przedziwnym kosmicznym świecie. Tym razem poznajemy początki powstania specyfiku Adrena-Time, doskonale znanego fanom gry. Wraz z załogą Zawodnego udajemy się na Gorgon, by odnaleźć matkę tego projektu - doktor Olivię Ambrose.

PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Screeny z The Outer Worlds: Peril on Gorgon (Xbox One)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?