Prince of Persia: Piaski Czasu Remake (Xbox One) - okladka

Prince of Persia: Piaski Czasu Remake (Xbox One)

Premiera:
2026
Premiera PL:
2026
Platformy:
Gatunek:
Zręcznościowa / Przygodowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Prince of Persia: Piaski Czasu Remake (Xbox One)
Kawira @ 08:50 30.09.2020
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Prince of Persia: Piaski Czasu Remake to odświeżona edycja przygodowej gry akcji wydanej w 2003 roku, Prince of Persia: Piaski Czasu, oferująca zupełnie nową oprawę wizualną.

W Prince of Persia: Piaski Czasu Remake, podobnie jak w oryginale, wcielamy się w tytułowego księcia Persji, który pada ofiarą manipulacji złego wezyra - pod płaszczykiem dobrodusznych frazesów uwalnia wspomniane w nazwie gry Piaski Czasu, doprowadzając do chaosu. Jego zadaniem naturalnie staje się odkręcenie wyrządzonych szkód. Na misję tę rusza wraz z córką maharadży, Farah.

Prince of Persia: Piaski Czasu Remake pod względem mechaniki zachowuje swoje korzenie. Tytuł może pochwalić się nie tylko zupełnie nową oprawą wizualną, wyposażoną w tekstury wysokiej rozdzielczości i kompletnie przemodelowane obiekty (w tym m.in wizerunki księcia i Farah), ale również napisanym na nowo modelem walki. Teraz możemy bardzo płynnie unikać ataków, a w celowaniu pomaga nowy, specjalnie przygotowany pod ten tytuł system. Usprawniono także pracę kamery sprawiając, że bardziej dynamicznie podąża ona za akcją.

PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Screeny z Prince of Persia: Piaski Czasu Remake (Xbox One)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?