Maid of Sker (Xbox One) - okladka

Maid of Sker (Xbox One)

Premiera:
28 lipca 2020
Premiera PL:
28 lipca 2020
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa / Akcja
Język:
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Maid of Sker (Xbox One)
Materdea @ 14:36 11.07.2020
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Maid of Sker to pierwszoosobowy horror autorstwa studia Wales Interactive, autorów takich gier jak Don’t Knock Twice, The Bunker czy The Complex, oparty na prawdziwych wydarzeniach.

Historia Maid of Sker przenosi gracza do Walii - główną rolę odgrywa tutaj tytułowy hotel Sker House. Budynek istnieje naprawdę i, tak samo jak w wirtualnym świecie, jest nawiedzony. Akcja rozgrywa się w 1898 roku i jest inspirowana walijską opowieścią o Elisabeth Williams. Jest to historia rodzinnego imperium bogacącego się kosztem torturowanych oraz niewolonych cywili. Wcielamy się w postać kochanka Elisabeth, Thomasa Evansa, który musi zmierzyć się z demonami w hotelu, by uratować ukochaną.

Rozgrywka Maid of Sker to typowy pierwszoosobowy horror z elementami survivalu. Podobnie jak w serii Amnesia, główną - a także jedyną - bronią bohatera jest umiejętność chowania się. Wyszukiwanie kryjówek pozwala oraz odwracanie uwagi przeciwników potrafią zażegnać zagrożenie i umożliwiają kontynuowanie eksploracji budynku w celu odszukania kluczowych dowodów w sprawie zaginięcia kochanki. Fabuła jest nieliniowa i oferuje kilka zakończeń.

Wymagania: Twórcy gry Maid of Sker ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny język
Screeny z Maid of Sker (Xbox One)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?