SnowRunner (Xbox One) - okladka

SnowRunner (Xbox One)

Premiera:
28 kwietnia 2020
Premiera PL:
28 kwietnia 2020
Platformy:
Gatunek:
Symulacja
Język:
- napisy
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (2)Gram (1)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis SnowRunner (Xbox One)
Materdea @ 12:11 28.04.2020
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

SnowRunner to druga część serii zapoczątkowanej przez studio Saber Interactive - Spintires: MudRunner. Poprzedniczka różni się nieco tytułem, bowiem była poboczną grą dla cyklu Spintires, w tej odsłonie jednak stawiając na niezależność i odcinając się od głównej nazwy.

SnowRunner to symulator ciężarówek oraz pojazdów terenowych, wykonany na modłę kultowej już serii Hard Truck. Naszym głównym zadaniem jest pobieranie zleceń od różnych firmy przewozowych i ich realizowanie - podjechanie do konkretnego miejsca po dany towar i odwiezienie go do punktu docelowego. W tym celu dysponujemy całym arsenałem różnych pojazdów i ich typów - od "zwiadowców", czyli lżejszch pick-upów, przez ciężarówki szosowe, nienadające się do podróży po terenach nieasfaltowych, kończąc na tych od "zadań specjalnych", które pokonają każdą - nawet najgorszą - drogę. Możemy też modyfikować posiadane samochody, poprawiając ich osiągi.

Istotnym "ficzerem" i jednocześnie utrudnieniem jest teren - to nie prosta i równa autostrada, a często pokryta kałużami wielkości małego jeziora, błotnista i rozjechana boczna dróżka. W SnowRunner, zgodnie z tytułem, nie tylko przemierzamy kolejne kilometry górzystego oraz zróżnicowanego stanu Michigan, lecz trafiamy również na Alaskę i - co ciekawe - na Tajmyr do Rosji.

W SnowRunner dostępny jest tryb kooperacji - do czterech osób.

PEGI: Od 3 lat
Screeny z SnowRunner (Xbox One)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?