Tom Clancy's The Division 2: Warlords of New York (Xbox One) - okladka

Tom Clancy's The Division 2: Warlords of New York (Xbox One)

Premiera:
03 marca 2020
Premiera PL:
03 marca 2020
Platformy:
Gatunek:
Akcja / RPG
Język:
- napisy
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Tom Clancy's The Division 2: Warlords of New York (Xbox One)
Materdea @ 19:04 17.02.2020
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Warlords of New York to pierwsze fabularne i płatne rozszerzenie dedykowane trzecioosobowej strzelance z elementami RPG Tom Clancy's The Division 2.

Historia w Warlords of New York stawia gracza i jego potencjalną drużynę przeciwko nowemu-staremu antagoniście - Aaronowi Keenowi. Bohatera znany jest z pierwszego The Division. Ten zbuntowany agent Dywizji pierwszej fali staje na czele nowo sformowanego oddziału, posiadając też zupełnie nowy szczep wirusa, którym ma zamiar wywołać nową apokalipsę. Naszym zadaniem jest powstrzymanie Aarona, jak i również zniszczenie jego czteroosobowej szajki - do czego nawiązuje tytuł rozszerzenia.

W skład DLC wchodzi pięć rozbudowanych misji fabularnych, osiem zadań pobocznych oraz osiem punktów kontrolnych - do tego oczywiście świeże wyposażenie i możliwość wbicia 40. levelu postaci.

Tom Clancy's The Division 2: Warlords of New York dostępne jest na co najmniej 30. poziomie doświadczenia i piątym levelu wyposażenia (tzw. World Tier wbijane już po wskoczeniu na maksymalny, 30. poziom). Trafiamy wtedy do zupełnie nowej lokacji - Nowego Jorku (a konkretnie rzecz biorąc to na Dolny Manhattan).

Miejsce znane z poprzedniczki zostało ukazane z zupełnie nowej perspektywy - budynki oraz ulice zostały przełożone 1:1 w stosunku do oryginału. Zamiast zimowych scenerii czeka nas klimat podobny do tego z "dwójki" - ciepłe lato, wszakże do Wielkiego Jabłka wracamy osiem miesięcy po wydarzeniach z "jedynki".

PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny język
Screeny z Tom Clancy's The Division 2: Warlords of New York (Xbox One)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?