Grounded (Xbox One) - okladka

Grounded (Xbox One)

Premiera:
27 września 2022
Premiera PL:
27 września 2022
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Przygodowa
Język:
- napisy
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Grounded (Xbox One)
Materdea @ 13:16 23.01.2020
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Grounded to lekko prześmiewczy survival od autorów m.in. The Outer World, studia Obsidian Entertainment. Bohaterowie wcielają się w nim w ludzi wielkości mrówek i muszą stawiać czoła tym, co dla nas - ludzi o normalnych rozmiarach - jest w prawdziwym życiu raczej ciekawostką lub czymś od obserwacji.

Grounded to gra utrzymana w formule survivalu, lecz w niecodziennej konwencji - z odrobiną twistu. W grze wcielamy się bowiem w liliputa, którego głównymi przeciwnikami nie są zombie czy mordercy, a runo leśne i żyjące w nim owady - żuki, mrówki, ale też ludzie itd.

Rozgrywka Grounded pozwala na własnoręczną kreację uzbrojenia przeciwko najgroźniejszym i najagresywniejszym mieszkańcom miejskiego ekosystemu (pająkom czy żołnierzom-mrówkom) - łuki, tarcze, miecze itp. Oprócz tego mierzymy się z koniecznością przetrwania w ekstremalnych warunkach, co jakiś czas - jeśli pozwalają nam zasoby - korzystając ze specjalnego drzewka technologicznego, usprawniając posiadany asortymenty i wyposażenie.

Grounded 28 lipca 2020 roku ukazało się w programie Game Preview.

Screeny z Grounded (Xbox One)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?