Metro Exodus: Sam's Story (Xbox One) - okladka

Metro Exodus: Sam's Story (Xbox One)

Premiera:
11 lutego 2020
Premiera PL:
11 lutego 2020
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (2)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (0)

Opis Metro Exodus: Sam's Story (Xbox One)
Materdea @ 21:40 19.11.2019
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: 5h 44min

+ czaswięcej

Sam's Story jest drugim rozszerzeniem fabularnym dedykowanym FPS-owi Metro Exodus. Podobnie jak w poprzednim rozszerzeniu, The Two Colonels, głównym bohaterem staje się kolejny członek załogi Artioma - Sam, Amerykanin.

W Metro Exodus: Sam's Story historia rozgrywa się już po zakończeniu wydarzeń z podstawowego Metro Exodus. Wybieramy się na wyprawę do Władywostoku, wcielając się w tytułowego Sama - żołnierza armii Stanów Zjednoczonych, który przed nuklearnym holokaustem Moskwy pracował w tamtejszej ambasadzie. Bohater odłącza się od załogi Aurory, by wyruszyć w drogę powrotną do domu - Stanów Zjednoczonych.

Rozgrywka w Metro Exodus: Sam's Story stwnowi odwrotność w stosunku do poprzedniego DLC - zamiast obskurnych i ciasnych korytarzy metra dostajemy duży, otwarty teren. Zadania wykonujemy sandboksowym stylu - samodzielnie dobieramy drogę do celu, jak i sposób jego osiągnięcia. Podczas zabawy, by przemieszczać się między odległymi miejscami, możemy korzystać z pociągu z podstawowej wersji gry - Aurory. Gameplay oferuje także nowe typy pukawek, mutantów oraz postaci niezależnych.

PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny język
Screeny z Metro Exodus: Sam's Story (Xbox One)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?