Zombie Army 4: Dead War (Xbox One) - okladka

Zombie Army 4: Dead War (Xbox One)

Premiera:
04 lutego 2020
Premiera PL:
04 lutego 2020
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Zombie Army 4: Dead War (Xbox One)
Kawira @ 11:30 19.11.2019
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Zombie Army 4: Dead War to najnowsza odsłona spin-offu serii snajperskiej Sniper Elite. Za projekt odpowiada - tradycyjnie - studio Rebellion znane także za sprawą Strange Brigade oraz Aliens vs Predator.

Fabuła nie gra tutaj dużej roli i sprowadza się do tego, że w 1942 roku Adolf Hitler wprowadził w życie "Plan Z", który zaowocował inwazją niemieckich nieumarłych. Wraz z towarzyszami, albowiem nie jesteśmy sami, musimy go wysłać do piekła na dobre.

Tytuł reprezentuje typowe gry kooperacyjne dla 4 osób. W przypadku mniejszej ilości graczy puste sloty zastępuje sztuczna inteligencja. Każdy z bohaterów reprezentuje inną klasę, ze swoim charakterystycznym uzbrojeniem oraz umiejętnościami, które odblokowujemy wraz z postępami w kampanii.

Podobnie jak w Sniper Elite nadal mamy do czynienia z bardzo realistyczną balistyką prezentowaną na szczegółowych killcamach ukazujących penetrację organów wewnętrznych trafionego oponenta. Nowość stanowi zaś możliwość rozczłonkowania zombiaków.

Zombie Army 4: Dead War to reprezentant gatunku TPP, co znaczy, że akcję obserwujemy zza pleców głównego bohatera.

PEGI: Od 18 latZawiera przemoc
Screeny z Zombie Army 4: Dead War (Xbox One)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?