Remothered: Broken Porcelain (Xbox One) - okladka

Remothered: Broken Porcelain (Xbox One)

Premiera:
13 października 2020
Premiera PL:
13 października 2020
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa / Akcja
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:
brak danych

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Remothered: Broken Porcelain (Xbox One)
Materdea @ 14:33 12.09.2019
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Remothered: Broken Porcelain to druga część z planowanej trylogii przygodowych gier akcji utrzymanych w klimacie paranormalnego horroru. Za produkcję odpowiadają studia studia Darril Arts i Stormind Games, zaś pieczę nad projektem trzyma firma Modus Games, która jest wydawcą.

W Remothered: Broken Porcelain historia rozgrywa się bezpośrednio po fabule pierwszej części. Bohaterka trafia do tajemniczego miejsca zwanego Ashmann Inn, które strzeżone jest przez tajemniczych łowców. Postacie te są zawieszone w czasie i przestrzeni. Scenariusz, podobnie jak w oryginale, wypełniony jest paranormalnymi zjawiskami i psychologicznym klimatem.

Rozgrywka Remothered: Broken Porcelain to schematy znane z innych przygodowych gier akcji. Wydarzenia obserwujemy zza pleców bohaterki, zaś gameplay polega n eksploracji otoczenia oraz dowiadywaniu się nowych faktów z pozyskiwanych poszlak. Wszystko jednak podlane jest nutą horroru, paranormalnych sytuacji i wszechobecnego strachu. Oponenci są dla nas zbyt silni, toteż musimy ich zmyślnie unikać i nie próbować stawać do konfrontacji.

Nowością w "dwójce" są przede wszystkim przerywniki filmowe, których w poprzedniczce zabrakło. Jeszcze bardziej potęgują psychologiczny nastrój. Tytuł wypełniony jest też większą ilością elementów survivalowych oraz śledczych - deweloperzy jeszcze bardziej podkręcili natężenie wszystkich mechanizmów.

Screeny z Remothered: Broken Porcelain (Xbox One)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?