Marvel's Avengers (Xbox One) - okladka

Marvel's Avengers (Xbox One)

Premiera:
04 września 2020
Premiera PL:
04 września 2020
Platformy:
Gatunek:
Akcja
Język:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Redakcja:brak ▶
Czytelnicy:brak ▶
Popularność:0%
Chcesz taki licznik?
Opis Marvel's Avengers (Xbox One)
Kawira @ 11:29 26.08.2019
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Marvel's Avengers to gra akcji z superbohaterami w roli głównej. Za projekt odpowiada studio Crystal Dynamics, które słynie z rebootu serii Tomb Raider.

Fabuła rozgrywa się 5 lat po zniszczeniu nowo otwartej kwatery Avengersów, którzy zostali obarczeni winą za katastrofę i są ścigani przez wymiar sprawiedliwości. Nowe zagrożenie zmusza ich jednak do wyjścia z ukrycia oraz uratowania świata po raz kolejny.

Zabawa przypomina tytuły o Batmanie, tj. przemierzamy kolejne poziomy pokonując grupy przeciwników,  zagadki środowiskowe, a także mierząc się z elementami platformowymi. Co ważne, robimy to z wykorzystaniem pięciu bohaterów: Hulka, Kapitana Ameryki, Czarnej Wdowy, Iron Mana oraz Thora.

Każda postać charakteryzuje się atakami znanymi z komiksów, których wachlarz poszerza się wraz ze zdobywanym doświadczeniem. Nie zabrakło także ekwipunku wpływającego na  rozgrywkę oraz odkrywanych elementów strojów nawiązujących do różnych historii z uniwersum Marvela.

Uratować świat możemy w pojedynkę lub trybie kooperacyjnym do czterech graczy.

Screeny z Marvel's Avengers (Xbox One)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?