Marvel's Avengers (Xbox One) - okladka

Marvel's Avengers (Xbox One)

Premiera:
04 września 2020
Premiera PL:
04 września 2020
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Przygodowa
Język:
- napisy
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Marvel's Avengers (Xbox One)
Kawira @ 11:29 26.08.2019
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: 39h 0min

+ czaswięcej

Marvel's Avengers to przygodowa gra akcji z superbohaterami z uniwersum Avengers w roli głównej. Za projekt odpowiada studio Crystal Dynamics, które słynie z rebootu serii Tomb Raider z 2013 roku.

Historia Marvel's Avengers rozgrywa się 5 lat po zniszczeniu nowo otwartej kwatery Avengersów, którzy zostali obarczeni winą za katastrofę i są ścigani przez wymiar sprawiedliwości. Nowe zagrożenie zmusza ich jednak do wyjścia z ukrycia oraz uratowania świata po raz kolejny.

Rozgrywka w Marvel's Avengers przypomina współczesne gry wideo poświęcone Batmanowi od studia Rocksteady. W Avengersach przemierzamy kolejne, wyznaczane nam przez projektantów poziomy, pokonując grupy przeciwników, rozwiązując okazjonalne zagadki środowiskowe (z wykorzystaniem supermocy bohaterów), a także mierząc się z elementami platformowymi. Grę przechodzimy pięcioma postaciami: Hulkiem, Kapitanem Ameryką, Czarną Wdową Iron-Manem oraz Thorem.

Sylwetki charakteryzują się atakami znanymi z kart komiksów, których wachlarz poszerza się wraz ze zdobywanym doświadczeniem. Nie zabrakło także ekwipunku wpływającego na rozgrywkę oraz odkrywanych elementów strojów nawiązujących do różnych historii z uniwersum Marvela.

Uratować świat możemy w pojedynkę lub trybie kooperacyjnym do czterech graczy.

PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Screeny z Marvel's Avengers (Xbox One)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?